Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstawanie Assassin`s Creed Unity - część 2, czyli rzecz o konsolach nowej generacji i nowoczesnych PC

9 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Pojawienie się konsol nowej generacji otworzyło przed Ubisoftem nowe możliwości, ale bez odpowiednich narzędzi stworzenie takiej gry jak Assassin's Creed Unity byłoby niemożliwe.

Przeczytaj cały tekst "Powstawanie Assassin's Creed Unity - część 2, czyli rzecz o konsolach nowej generacji i nowoczesnych PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam cichą nadzieję, że Unity nie okaże się (jak na asasyński klimat) crapem, jak to było w przypadku Black Flag, przy której nie potrafiłem spędzić nawet 20h, nawet niezbyt chwalona III wciągnęła mnie na te 100 pare godzin i dokonałem 93% synchronizacji xD Oraz jeszcze jedna moja cicha nadzieja, że Altair w końcu "powróci", nawet w słowach do serii Assassin''s Creed. Póki co zapowiada się miodnie. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi... ja na przykład AC: Black Flag uważam za najlepszy tytuł z całej serii (pomijam AC II gdyż nigdy w niego niemiałem przyjemności zagrać a z tego co wiem wielu graczy uważa tą część za najlepszą). Wg mnie Black Flag świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójka była wyczekiwana, żeby poprawić monotonię jedynki i zrobiła to , a AC nie był jeszcze tasiemcem pokroju CoDa. Dochodził do tego wątek we współczesności, czekałem jak go rozwiną - tajemnica Obiektu 16, rozwiązanie konfliktu we współczesności. To była najlepsza część - wszystko ze sobą grało. Później Ubi doszedł do wniosku, że nie zabije kury znoszącej złote jaja i z każdą kolejną częścią coś się psuło. Revelations ratował Kaczmarek, ale to co zrobili z 3 - nudny protagonista i czy końcówka SPOILER

Spoiler

zabicie Desmonda, na którego już nie mieli pomysłu na kolejne x -dziesiąt części. Serio? Już śmierć Sheparda była lepiej skonstruowana. (I pominięty wątek - 16 kazał Milesowi znaleźć Ewę, ale cóż)

KONIEC SPOILERA. Black Flag to już tak naprawdę symulator pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 11:34, Fantazjel napisał:

/.../

Dzięki, że nie oznaczyłeś

Spoiler

spoilera

jako spoiler. Wczoraj zacząłem grać w AC III..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że nie oznaczyłeś

Spoiler

spoilera

jako spoiler. Wczoraj zacząłem grać w AC III..........................................
Spoiler

Cholera, właśnie zepsułem ci całą zabawę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 09:37, Frugoo napisał:

co kto lubi... ja na przykład AC: Black Flag uważam za najlepszy tytuł z całej serii
(pomijam AC II gdyż nigdy w niego niemiałem przyjemności zagrać a z tego co wiem wielu
graczy uważa tą część za najlepszą). Wg mnie Black Flag świetna.

Bo II +Brotherhood , jest najlepsza ( Revelations wg mnie sporo słabszy ale wciąż bardzo dobry ) . Co do IV natomiast to gra także wydaje mi się świetna i lepsza od III . Teraz natomiast Unity zapowiada się nawet lepiej więc jest na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 09:45, Fantazjel napisał:

Dzięki, że nie oznaczyłeś

Spoiler

spoilera

jako spoiler. Wczoraj zacząłem grać w AC III..........................................

Spoiler

Cholera, właśnie zepsułem ci całą zabawę.


Nie wiem czy to sarkazm czy nutka ironii, jednak i tak gram w tę grę. Szkoda tylko, że moment kulminacyjny jest już mi znany dzięki temu, że zapomniałeś o funkcji spoilera. Na przyszłość polecam z niej korzystać, żeby więcej ludzi się nie natknęło na spoilera przy okazji czytania jakiegokolwiek postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować