Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inquisition - premiera opóźniona o sześć tygodni!

30 postów w tym temacie

Jestem bez wątpienia jedną z tych osób, które z utęsknieniem wyczekują premiery "Inkwizycji", niemniej jeżeli te kilka miesięcy dłużej ma nam zapewnić wyższą jakość rozgrywki, to nie widzę problemu. Jednocześnie, daleki byłbym od stwierdzenia, że EA "uczy się na błędach" - gdyby nie wrześniowa premiera "kury znoszącej złote jaja", The Sims 4 oraz przesunięcie daty wydania "Wiedźmina", nowy Dragon Age ukazałby się zgodnie z wcześniejszym planem, byle wykazać zyski w pierwszym kwartale roku fiskalnego i nie dać się przy tym zamieść konkurencji. Pomogła też zapewne dość silna pozycja BioWare, które dodatkowo ma wiele do udowodnienia i - jakby nie patrzeć - ten tytuł stanowić będzie o "być albo nie być" firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą i o sześć miesięcy a nawet lat. I tak nie ma na co czekać od kiedy Bioware/EA przerzuciło się na konsole a graczom PC pokazało środkowy palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszą mieć czasu żeby więcej zawartości wyciąć i dać w postaci płatnych DLC.

G DeithWX >>> watch dogs ? Co było jedną wielką ściemą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hardline, Dragon Age, ciekawe czy poważnie zabrali się do roboty, czy też gry okazały się takim technicznym gniotem, że aż strach było je wydać w terminie. Wierzyć się nie chce ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że kupie na święta jak już wyjdzie może kilka patchy, chociaż jak sobie przypomnę to DA:O do teraz ma bugi, które potrafią zepsuć grę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Asasyna jak zawsze przesuną na 21 listopada i będą dwie gry w jednym dniu. Wtedy zapewne zdążę przejść jedną grę przed drugą. Hehe, no nie ma co narzekać, jeśli to ma pomóc grze to i się poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To miał być rok RPGów jak Pillars of Eternity, Torment: Numenera, Wiesiek i wszystko poprzesuwane, teraz jeszcze to... Divinity Original Sin już ograne, a drugi raz jakoś mnie nie ciągnie bo będzie to samo, nie ma jakichś znaczących wyborów... Smutam ;_;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 12:45, Nalia napisał:

To miał być rok RPGów jak Pillars of Eternity, Torment: Numenera, Wiesiek i wszystko
poprzesuwane, teraz jeszcze to... Divinity Original Sin już ograne, a drugi raz jakoś
mnie nie ciągnie bo będzie to samo, nie ma jakichś znaczących wyborów... Smutam ;_;.

Przecież DA wyjdzie jeszcze w tym roku :P Wiedźmin 3 z kolei nigdy nie był "przesuwany", po prostu luty 2015 był pierwszym oficjalnym terminem. No ciekawe, co ten dodatkowy miesiąc Bioware da. Z uwagi na cykl wydawniczy prace nad wersją premierową i tak zakończą się na jakiś miesiąc-półtora przed, więc mają czas mniej więcej do początku października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda ale zawsze lepsze te 6 tyg niż kolejne przesunięcie na 2015 < i tak jest już tam ciasno. Teksy w stylu "dopracowanie gry" był już tak często używany że stracił znaczenie z ust jakiegokolwiek wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież DA wyjdzie jeszcze w tym roku :P Wiedźmin 3 z kolei nigdy nie był "przesuwany",
> po prostu luty 2015 był pierwszym oficjalnym terminem. No ciekawe, co ten dodatkowy miesiąc
> Bioware da. Z uwagi na cykl wydawniczy prace nad wersją premierową i tak zakończą się
> na jakiś miesiąc-półtora przed, więc mają czas mniej więcej do początku października.

Mam niezaspokojoną potrzebę RPGów, więc każde przesunięcie premiery boli mnie dogłębnie :P. Wcześniej było info, że Wiesiek wyjdzie na jesieni tego roku, no ale nic, poczekam na moją kolekcjonerkę "cierpliwie" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rok 2014 prawdopodobnie zostanie zapamiętany jako rok, w którym opóźniono chyba 3/4 najgłośniejszych tytułów...
O ile w przypadku CD Projektu i ich Wiedźmina 3 jeszcze skrajnie wierzę w to dopracowywanie gry o tyle BioWare za przeproszeniem gówno dopracuje, no ale chwyt marketingowy musi być bo amerykańce z miejsca do sklepów pobiegną skoro gra będzie "dopracowana". Triple epic tactical facepalm i tyle. Dragon Age 1 jako tako jest grą ciekawą mimo, że ogólny gameplay jest co najmniej beznadziejny, DA 2 to marketingowa kupa, a DA 3 + technologia Frostbite, która nawet w Battlefieldzie pod którego to została zaprojektowana nie chce funkcjonować jak należy nie wróży niczego dobrego. W dodatku ta cukierkowatość rodem z bajek Disneya w ogóle nie pasuje do klimatu. BioWare widzę nadal niczego się nie nauczył po zacnym, acz niedopracowanym Mass Effect 3. Przykra prawda, ale ostatnią bardzo dobrą grą od BioWare jest MMO Star Wars: The Old Republic, które mimo swoich wad jednak wciąga i ma miodny gameplay jak na każde dobre MMO przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli, że kupie na święta jak już wyjdzie może kilka patchy, chociaż jak sobie przypomnę
> to DA:O do teraz ma bugi, które potrafią zepsuć grę:P
Bzdura. Przeszedłem "Początek" 5 razy nie doświadczając przy tym żadnych, podkreślam - ŻADNYCH błędów wpływających na rozgrywkę. Ogólnie rzecz biorąc, choć lista bugów załatanych, jak i wciąż obecnych jest spora (ale bez przesady), to naprawdę ciężko doszukać się takiego, który byłby widoczny gołym okiem. Nie trawię polityki EA, ale pierwszy Dragon Age jest dowodem na to, że dopóki nie zaciskali zbyt mocno korporacyjnych macek na szyjach pracowników BioWare, ci ostatni byli w stanie tworzyć gry wybitne, ponadczasowe i zapewniające rozrywkę na najwyższym poziomie.
Hejterzy niech robią to, co potrafią najlepiej, ja jednak wolę mieć nadzieję, że "Inkwizycja" okaże się godną następczynią wielkiego "Początku", nawet, jeśli nie do końca w to wierzę, a chcę, naprawdę CHCĘ wierzyć. Wszyscy jesteśmy graczami i powinniśmy życzyć sobie wyłącznie dobrych gier, bez względu na to, jakiemu studiu, czy serii kibicujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować