Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

16 minut z betą The Crew

13 postów w tym temacie

Na kanale Youtubowym Rev3games jest całogodzinny stream - nie bawili się za specjalnie w tuning i te sprawy, ale można było zobaczyć kilka miast i pościgi policyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak powinien wyglądać Test Drive Unlimited 2.
Jedyne co mnie w The Crew wkurza to doklejona na siłę fabuła (może jak poznam całość to zmienię zdanie) i mimo wszystko za bardzo spłycony tuning mechaniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w betę i jestem rozczarowany. Model jazdy nawet okej, ale.. do czasu gdy nie przyjdzie nam nam przypadkiem do głowy pomysł aby "polatać bokiem". Otóż drifty, kontrolowane poślizgi w The Crew nie istnieją. Niezależnie od konfiguracji sterowania, wyłączenia asyst itd driftować, nie podriftujemy. Boli to szczególnie,bo przecież do cholery jest to gra wyścigowa i każdy choć czasem lubi poszaleć w ten sposób, a nawet jeśli nie jest fanem tego typu jazdy - chciałbym wiedzieć, że ma taką opcjonalną możliwość. W zamian za to dostajemy słabe i zwyczajnie nudne po paru chwilach powerslide''y. Wielka szkoda że twórcy The Crew nie potrafią czerpać z gier pod tym względem idealnych, np TDU. Narzekać można oczywiście dalej, choćby na kamerę zza pojazdu która pływa, jak kuter po Bałtyku, ta z wewnątrz natomiast jest jak najbardziej w porządku ( dodatkowo wzbogacona choćby o efekt odchylania głowy kierowcy pod wpływem przeciążenia przy użyciu nitro, szczegół a cieszy). Grafika jest w porządku, ładna, natomiast bez wodotrysków. Mapa również okej, z małym zastrzeżeniem do za bardzo NFSowej - zbyt mała sieć dróg poza miastami(chodzi tu o zagęszczenie tras). Jedyne co pozostaje to mieć nadzieję, na poprawę fizyki jazdy, choć szczerze mówiąc nie liczyłbym na to, mimo że problem, który opisuję został już umieszczony na oficjalnym forum bety The Crew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie znacznie lepsze niż TDU ;) Bardziej rozbudowane i mapa robi wrażenie. To jest typowa zręcznościowa i nie nastawiajcie się na nic innego. Do poprawy lekko model jazdy, a poza tym jest naprawdę dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie znacznie lepsze niż TDU ;) Bardziej rozbudowane i mapa robi wrażenie. To jest
> typowa zręcznościowa i nie nastawiajcie się na nic innego. Do poprawy lekko model jazdy,
> a poza tym jest naprawdę dobrze ;)


Masz rację, że nie warto doszukiwać się w The Crew symulacji, ale przypominam że TDU również symulatorem nie było, a owe poślizgi istniały i można było je opanować nawet na "strzałkach" ;) Nie wspominając już o trybie hardcore. O dziwo w The Crew też takowy istnieje, lecz nie zmienia praktycznie nic, trochę trudniej zapanować nad autem. Myślę że niezłym pomysłem byłoby zmodyfikowanie tego trybu, na właśnie bardziej symulacyjny, dający więcej możliwości "zabawy autem", a w takim przypadku z wyłączonym HC model jazdy( a niech już będzie) mógłby zostać taki jak teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to The Crew się prezentuje. Na mojej skrzynce mailowej znalazłem miłego maila od Ubisoftu z kluczem do bety, toteż teraz ja ściągam, a później grę przetestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszytko fajnie ale czy będzie można zmienić kamerkę, bo jazda z widokiem samochodów, to jak jedzenie czekolady z papierkiem , dodatkowo przydała by się możliwość grania na kierownicy:)? Zauważyłem jedną nieprawidłowość otóż jeżdżąc samochodem z napędem na tył powinno go zarzucać a nie zarzuca dodatkowo gdy już takowa sytuacja ma miejsce nie trzeba kontrować, Mimo to i tak wygląda bardo ładnie leczy przydało by się poprawić to i owo:). To kiedy to ona wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować