Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Destiny startuje na Xboksie 360 i Xboksie One

11 postów w tym temacie

Zarejestrować się na stronie Bungie i odebrać swój kod uprawniający do udziału w becie.
Szkoda, że nikt nie wspomniał iż trzeba zamówić pre-order, żeby dostać kod. Sama rejestracja nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu znajduje się beta do pobrania na 360, wczoraj aktywowałem swój klucz jednak nie widzę możliwości pobrania nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W którym miejscu znajduje się beta do pobrania na 360, wczoraj aktywowałem swój klucz
> jednak nie widzę możliwości pobrania nigdzie
Jak aktywujesz klucz w X360 to sama się zacznie pobierac, nic nie musisz robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak aktywujesz klucz w X360 to sama się zacznie pobierac, nic nie musisz robić
Klucz aktywowałem na stronie xbox.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wystarczy, że odpalisz konsolę i zalogujesz się na swoje konto. W aktualnych pobieraniach powinna już wtedy być odpowiednia pozycja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie dostałem kodu od tego z***** sklepu na telefon nikt nie odbiera a na e-maile odpisuje
> automat
Żaden sklep w Polsce już nie daje kluczy do Bety. Jedynie RTV EURO AGD dawał i chyba Empik ale już z miesiąc czy dwa temu przestali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

July 24 UPDATE: As of 4 PM PDT today, The Destiny Beta is now open to all who would like to play. You no longer need a code to download. Just navigate to the store on your console (PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360) and search for the Destiny Beta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować