Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen 3: Titan Lords będzie powrotem do korzeni serii - zobacz gameplay

70 postów w tym temacie

> Zależ,co kto lubi ;0
> dla mnie,walka powinna być jak najprostsza: walisz,walisz,walisz,aż do skutku,jak w Diablo
> ;)
> taktyka,aktywna pausa,itp. to nuda i marnowanie czasu,nie lubię czegoś takiego,wolę mechanikę
> a la H&S ;)

Ja lubię jak walka jest angażująca i wymaga ode mnie zarówno myślenia, jak i zręczności. To gwarantował mi system w Gothic 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiem, że to wszystko wygląda jak gra z przez 10 lat,
> ale już wolę zwykły odgrzewany kotlet, którym się najem na pół dnia niż luksusowe danie
> w porcji gdzie bym musiał ich mieć z 5 by najeść się na pół godziny.

Hmm. Graficznie czy gameplayowo?
Pod względem grafiki przy maksymalnych ustawieniach Risen 2 był ładny, może nawet bardzo ładny (mam na myśli oczywiście wersję PC). Tutaj powinno być co najmniej równie dobrze.
Kompletnie nie rozumiem narzekań na warstwę wizualną ostatnich gier Piranii. Przecież one z zamierzenia mają taki specyficzny, plastyczny, być może nawet ponadczasowy styl. Cudów technologicznych w tych tytułach się nie uświadczy, ale przypuszczam, że za dziesięć lat na Risena 2 będę mógł spojrzeć z większą przyjemnością niż na kapitalnego graficznie w momencie premiery Wiedźmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiem, że to wszystko wygląda jak gra z przez 10 lat,
> ale już wolę zwykły odgrzewany kotlet, którym się najem na pół dnia niż luksusowe danie
> w porcji gdzie bym musiał ich mieć z 5 by najeść się na pół godziny.

Hmm. Graficznie czy gameplayowo?
Pod względem grafiki przy maksymalnych ustawieniach Risen 2 był ładny, może nawet bardzo ładny (mam na myśli oczywiście wersję PC). Tutaj powinno być co najmniej równie dobrze.
Kompletnie nie rozumiem narzekań na warstwę wizualną ostatnich gier Piranii. Przecież one z zamierzenia mają taki specyficzny, plastyczny, być może nawet ponadczasowy styl. Cudów technologicznych w tych tytułach się nie uświadczy, ale przypuszczam, że za dziesięć lat na Risena 2 będę mógł spojrzeć z większą przyjemnością niż na kapitalnego graficznie w momencie premiery Wiedźmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2014 o 13:01, Fun_g_1_2_3 napisał:


I nie jestem jakimś fanboyem serii. Wiem, że to wszystko wygląda jak gra z przez 10 lat,
ale już wolę zwykły odgrzewany kotlet, którym się najem na pół dnia niż luksusowe danie
w porcji gdzie bym musiał ich mieć z 5 by najeść się na pół godziny.


I tak znowu kupią to tylko Polacy i Niemcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aha i narzekacie, ze sie nie rozwijaja. To co maja zrobić? Przeciwników, których widać
> przez ściany jak w Far Cry 3?

Ja też nie wiem co mieliby tutaj innego zrobić. Wszędzie narzeka się na uproszczenia w nowych grach, a jak Piranha robi grę w swoim starym stylu, to mówią, że odgrzewany kotlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2014 o 13:38, bart0ssy napisał:


Ja też nie wiem co mieliby tutaj innego zrobić.


Lepsza mechanika,animacje,walka,nowy silnik.
Tyle mogliby zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dwójeczka mi się bardzo podobała, w porównaniu do pierwszego Risena, dlatego powrót do klimatów z pierwszej części ostudził mój entuzjazm, niestety.
Jednakże, po tym materiale stwierdzam, że gra może być naprawdę spoko, tak więc zagram.
Jedyny ból jaki zostaje to brak polskiego dubbingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm na początku byłem sceptyczny ale teraz coraz bardziej się przekonuje do tej gry może naprawdę udało im się zrobić dobrą grę a wiadomo że ich stać na to tak czy siak czekam na premierę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słabą grafikę moge wybaczyć - nie każdego stać na super silniki, super efekty i treść gry od samej grafiki nie zależy

ale już puste lokacje z trzema postaciami na krzyż tego już nienawidzę (a tym bardziej w tego typu grach). Miasteczko w którym kręcą się max 4 postaci to jakiś żart - już wiedźmin 2 bije na głowe tą gre pod tym względem, jak i wieloma innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 17:05, Morrdin napisał:

> Dokladnie. Brak dubbingu to jawna kpina.
Bo nie umiesz czytać ?


Tak, chcemy dubbingu bo nie umiemy czytac. Chcemy polonzacji bo nie znamy angielskiego. Do pracy jezdze samochodem, bo nie potrafie chodzic/biegac. W pracy uzywam kalkulatora bo nie potrafie liczyc itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 17:11, ajax34 napisał:

Wracaj do piaskownicy gimbusku.

Hm takie słownictwo świadczy tylko o tym na jakim etapie rozwoju możesz być ty ale oświecę Cię . Dubbing jest kosztowny i raczej niekonieczny a wydawca chce ciąć koszty najbardziej jak się da . Dubbingu nie nazwał bym raczej czymś koniecznym bo a: w 99% przypadków głosy angielskie będa lepsze bo mieli więcej kasy żeby ściągnąc kogoś lepszego do nagrania głosów postaci niż Nergala jak to było w przypadku Risena 2 , i b osobom które potrafią sprawnie czytać raczej nie powinno przeszkadzać to że głosy będa angielskie gdyż i tak zrozumieją fabułę , mechanizmy rozgrywki itd. a i na pewno klimat będzie lepszy , bo patrz punkt a:
Tiger XP
Następnym razem wymyśl porówanie bardziej trafne niż " Do pracy jeżdzę samochodem bo nie potrafię chodzić biegać ". Jeżdzę samochodem bo mi wygodniej . A Dubbing angielski niemal zawsze będzie lepszy niż Polsk(Wyjątek to Wiedźmin ale to gra Polska więc nic w tym dziwnego )i gdyż patrz punkt a. czyli nie ma z niego żadnych korzyści a wręcz gorzej cierpi na tym klimat gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hm takie słownictwo świadczy tylko o tym na jakim etapie rozwoju możesz być ty ale oświecę
> Cię . Dubbing jest kosztowny i raczej niekonieczny a wydawca chce ciąć koszty najbardziej
> jak się da . Dubbingu nie nazwał bym raczej czymś koniecznym bo a: w 99% przypadków
> głosy angielskie będa lepsze bo mieli więcej kasy żeby ściągnąc kogoś lepszego do nagrania
> głosów postaci niż Nergala jak to było w przypadku Risena 2 , i b osobom które
> potrafią sprawnie czytać raczej nie powinno przeszkadzać to że głosy będa angielskie
> gdyż i tak zrozumieją fabułę , mechanizmy rozgrywki itd. a i na pewno klimat będzie lepszy
> , bo patrz punkt a:
> Tiger XP
> Następnym razem wymyśl porówanie bardziej trafne niż " Do pracy jeżdzę samochodem bo
> nie potrafię chodzić biegać ". Jeżdzę samochodem bo mi wygodniej . A Dubbing angielski
> niemal zawsze będzie lepszy niż Polsk(Wyjątek to Wiedźmin ale to gra Polska więc nic
> w tym dziwnego )i gdyż patrz punkt a. czyli nie ma z niego żadnych korzyści a wręcz
> gorzej cierpi na tym klimat gry

O tobie świadczy to jak się odnosisz do ludzi gimbusku. To moja sprawa czy wolę dubbing w takich grach czy nie i weź już nie odpisuj, bo dla mnie jesteś zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 19:41, ajax34 napisał:

O tobie świadczy to jak się odnosisz do ludzi gimbusku. To moja sprawa czy wolę dubbing
w takich grach czy nie i weź już nie odpisuj, bo dla mnie jesteś zerem.

Ahh gimbusek kochasz te słowo prawda ? ;) W każdym razie jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ( raczej nawet nie spojrzałeś na mój post :P ) to już nie mój problem w każdym razie teraz będziesz miał okazję :D Następnym razem poproszę o jakiś rzeczowy argument . A zauważ że odnoszę się do Ciebie dużo bardziej kulturalnie , niż Ty do mnie . Gdyby w ogóle nie było polonizacji mógłbym zrozumieć złośc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ahh gimbusek kochasz te słowo prawda ? ;) W każdym razie jak nie potrafisz czytać
> ze zrozumieniem ( raczej nawet nie spojrzałeś na mój post :P ) to już nie mój problem
> w każdym razie teraz będziesz miał okazję :D Następnym razem poproszę o jakiś rzeczowy
> argument . A zauważ że odnoszę się do Ciebie dużo bardziej kulturalnie , niż Ty do mnie
> . Gdyby w ogóle nie było polonizacji mógłbym zrozumieć złośc .

To ty zaczales jesli masz mózg i potrafisz to zauważyć. Lubie to słowo, bo dużo w necie takich jak ty. Co mnie obchodzi co uważasz za lepsze? Podpowiem: nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 19:59, ajax34 napisał:

To ty zaczales jesli masz mózg i potrafisz to zauważyć. Lubie to słowo, bo dużo w necie
takich jak ty. Co mnie obchodzi co uważasz za lepsze? Podpowiem: nic a nic.

Zasugerowałem ,że chyba warto się nauczyć czytać ,a nie obrażałem Cię słownie :P Dużo w necie takich jak ja ? Zgadzam się .Zdecydowana większość społeczeństwa potrafi zrozumieć coś ,czytając to .Prawdą jest to ,że jak napisałem w 99% przypadków Dubbing niszczy klimat ( żeby daleko nie szukać Mass Effect 1,2 Crysis 2, ) gdyż zachodni wydawca zwykle miał więcej kasy żeby zatrudnić kogoś doświadczonego kto lepiej sprawdzi się akurat w tej roli i tylko niewielka częsć jest udana ( acz zwykle także słabsza niż wersja zachodnia ). dlatego jestem zdecydowanie za tym ,żeby tłumaczyć tylko tekst , a głosy postaci zostawić w spokoju żeby nie psuć przyjemności z grania. I na szczęście dubbingów jest coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zasugerowałem ,że chyba warto się nauczyć czytać ,a nie obrażałem Cię słownie :P Dużo
> w necie takich jak ja ? Zgadzam się .Zdecydowana większość społeczeństwa potrafi zrozumieć
> coś ,czytając to .Prawdą jest to ,że jak napisałem w 99% przypadków Dubbing niszczy klimat
> ( żeby daleko nie szukać Mass Effect 1,2 Crysis 2, )i tylko niewielka częsć jest udana
> ( acz zwykle także słabsza niż wersja zachodnia ). dlatego jestem zdecydowanie za tym
> ,żeby tłumaczyć tylko tekst , a głosy postaci zostawić w spokoju żeby nie psuć przyjemności
> z grania. I na szczęście dubbingów jest coraz mniej

Ale zraz zaraz. Dubbing niszczy klimat, bo ty tak mówisz? Aha dobrze panie Breżniew. Kolego to czy ktoś woli lektora w filmach czy grach, a czy woli napisy to indywidualna sprawa. Nie wiem czy wiesz, ale jeśli ktoś myśli inaczej lub ma inny gust nie oznacza, że nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować