Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen 3: Titan Lords będzie powrotem do korzeni serii - zobacz gameplay

70 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2014 o 14:18, Morrdin napisał:

Z gier piranii dłużej miałem okazję zagrać tylko w gothica 3 z całkowitej polskiej wersji
. Nie było źle ale miałem także okazję usłyszeć jak brzmiało to oryginalnie i było wg
mnie jednak lepiej .


Ty sobie jaja robisz? :) Naprawde uwazasz ze oryginalna NIEMIECKA wersja G3, byla lepsza niz polska?

>Nie ma o co się dłużej kłócić .

To my sie klocimy?

>Ale dubbing jest kosztowny więc popieram decyzje żeby Cenega z niego zrezygnowała gdyż zwykła polonizacja >kinowa także pozwala zrozumieć całą fabułę i mechanikę rozgrywki i pozwala zachowac klimat

Napisy polskie, glosy niemieckie, o tak, klimat zachowany jak cholera.

>Btw zasugerować coś komuś a obrazić wprost jak to zrobił już były użytkownik tego forum gdy nazwał mnie >"zerem" to dwie zupełnie inne sprawy . Dziękuje to tyle z mojej strony :)

Alez gosc jak najbardziej zaslugiwal na bana, tutaj nie ma co dyskutowac. Po prostu twierdze, ze to Ty go sprowokowales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 14:37, TigerXP napisał:

Ty sobie jaja robisz? :) Naprawde uwazasz ze oryginalna NIEMIECKA wersja G3, byla lepsza
niz polska?


Kwestia gustu .. ;) Jak już mówie po zagraniu w Persone 4 na PS2 i usłyszeniu angielskich głosów w Personie 4Golden tak mi zostało że wole oryginalną wersję w większośc gier

Dnia 25.07.2014 o 14:37, TigerXP napisał:

Napisy polskie, glosy niemieckie, o tak, klimat zachowany jak cholera.


Wg mnie tak ja nie mam z czymś takiego problemu gdyż gra oryginalnie powstawała w takiej wersji językowej i ta wg mnie najbardziej pasuje . Inna sprawa że teraz we większości gier oryginalna znaczy angielska gdyż w tym języku powstają gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys standardem byl PL dubbing w prawie kazdej grze(a jeszcze wczesniej nic albo eng ;) ) czy dzialajaca gra wymagajaca plyty w napedzie, ale czasy sie zmieniaja. Cenega by dodatkowo zaoszczedzic na kosztach to powinna sprzedawac tylko wersje cyfrowe (skoro taka dystrybucja jest tolerowana) XD A pudelka z kluczem w srodku to "pulapka" na tych, co nie znaja "branzy".
Piranie bytes Jak skopiuja cos to moga dostac łatkę "nie umieja i kopiuja od innych" zreszta "niedocenionych" czy budzetowych Action-rpgow jest duzo, a gier z widokiem za plecow jeszcze wiecej ;).
Sam dubbing(jakiegokolwiek jezyka), gdzie kazda postac ma glos jest zagrozeniem dla scenariusza czy budowy gry, bo "głos" kosztuje, trzeba gre zrobic by nie przesadzic, jak gadaja to tylko na temat. Skrajnie to widac na przykladzie morrowinda a oblivion i skyrim.
Sytuacja, gdzie nie wszyscy NPC maja glos jest dla mnie dopuszczalna, gdy gra nadrabia to innymi rzeczami, zreszta RPG to podobna gra wyobrazni, wiec nawet "graficzna" strona moze zaszkodzic. Ale to wszystko zalezy od konkretnego osobnika.
(Nie wiem ktora grafika lepsza jest w R3 czy w DA3/I ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 14:00, Driftwood napisał:

Każdy powinien mieć możliwość gry w takim języku, jaki chce.


W idealnym świecie pewnie tak. Tylko, że czasem się to zwyczajnie nie opłaca, tym bardziej w przypadku gry która raczej nie odniesie niesamowitego sukcesu, czytaj nie zarobi tyle ile wydawca by chciał.

Walka wygląda co najmniej dziwnie. Lepiej niż w dwójce, przynajmniej tyle można wywnioskować z tego co zobaczyłem. Może będzie demo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry powód, aby nie rzucać wakacyjnej roboty :) Kupię koniecznie i będę grał po raz kolejny "w to samo" - z wielką przyjemnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem serii Gothic ale... jeśli chodzi o Raisen... to mam mieszane uczucia... pierwsza cześć była fajna był powiew poprzedniej serii ale koniec gry nie podobał mi się praktycznie było kończone w podobny sposób... jeden pancerz... bronie... jedyna różnica z tego co pamiętam to była kusza... Raisen 2 to już poracha... voodoo... kaplica dla magii... nawet nie chciało mi się grać w to coś... a teraz mamy Raisen 3... coś nowego bo nowy bohater... jest kilka ścieżek do wyboru w tym jest prawdziwa magia... jak i jej różne rodzaje... Klasa postaci Łowca Demonów też ciekawa bo oprócz machania mieczem są tam jakieś dodatkowe umiejętności... taki Łowca Smoków z serii gothic ale z bajerami :) jak dla mnie godna polecenia propozycja... Jest przyzwoita grafika są bajery podczas walki jest okradanie domów :P włamywanie się wytrychem... jest craftowanie... nauka u npc czyli gothic pełną gębą z nowościami... smuci fakt , że ostatnia odsłona G4 przy R3 wypada kiepsko przez te durne niewidzialne ściany i brak podstawowych smaczków z tej serii gry... a tak mamy Raisen 3 gdzie to wszystko ma... no ale zobaczymy co to za nowa postać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. smuci fakt , że ostatnia odsłona G4 przy

Dnia 29.07.2014 o 12:47, EvilMan220v napisał:

R3 wypada kiepsko przez te durne niewidzialne ściany i brak podstawowych smaczków z tej
serii gry... a tak mamy Raisen 3 gdzie to wszystko ma... no ale zobaczymy co to za nowa
postać ;)


Ale G4 nie robily piranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2014 o 12:47, EvilMan220v napisał:

że ostatnia odsłona G4 przy
R3 wypada kiepsko przez te durne niewidzialne ściany i brak podstawowych smaczków z tej
serii gry...


Nie odważyłbym się nazwać Arcanii Gothiciem 4. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już leci pre order :D.Z tego co wdziałem to będzie podobny lub lepszy od jedynki a ta mi bardzo do gustu podeszła. Moim zdaniem 3 będzie dobrym produktem szczególnie że 2 się nie przyjęła.( do każdej gry dołączamy coś z dwójki w każdym sklepie coś innego :DXD). Mam nadzieje że będzie taki cykl zachwiań jak w gothic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować