Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego GRAM BUNDLE jest najlepszy?

44 postów w tym temacie

Ej czy mogę wam powiedzieć ze swojej dobroci żebyście może napisali o tym że sims 2 są za darmo do 31 lipca to wpiszcie w origin i aktywujcie wszystkie dodatki plus gra wyląduje u was TO TEN KOD I-LOVE-THE-SIMS życzę wam miłego grania
PRZEPRASZAM IŻ NIE DOTYCZY KOMENTARZ ARTYKUŁU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 12:42, Malevyn napisał:

to tacy ludzie tutaj pisza artykuly ?


"Tacy" to znaczy jacy?

@ Myszasty

5 złotyCH nie 5 złoty : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale najlepszy pod jakim względem? Zawartości? Ceny? Z całym szacunkiem, ale pisanie o byciu "najlepszym" bundlem kilka dni po tym, jak skończył się 2K Bundle (i aktualnie dostępny jest Square Enix bundle) jest śmieszne. Gdyby jeszcze zawartość tego bundla była czymś ciekawym, a nie tylko zwykłą reklamą studia trzepiącego taśmowo gierki na jedną melodię...

Naprawdę rozumiem, że jakieś akcje marketingowe trzeba prowadzić, ale nawet Heineken ma na tyle przyzwoitości, by nie nazywać się najlepszym piwem na świecie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 13:07, Phobos_s napisał:

"Tacy" to znaczy jacy?

Zapewne chodzi mu o ich wygląd. Zarost, itp itd.... pewnie już sobie wyrobił o nich opinie przez te 54 sekundy. =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tak rozbudowanym katalogu polskich deweloperów, Gram Bundle chyba szybko będzie się musiał skończyć.
I, szczerze mówiąc, wątpię, żeby doczekał się wielu ciekawych wydań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 13:27, Braveheart napisał:

Zapewne chodzi mu o ich wygląd. Zarost, itp itd.... pewnie już sobie wyrobił o nich
opinie przez te 54 sekundy. =/


Dokładnie to samo pomyślałem, ale chciałem aby sam się przyznał : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 13:34, Terem napisał:

Przy tak rozbudowanym katalogu polskich deweloperów, Gram Bundle chyba szybko będzie
się musiał skończyć.

Pewnie tak będzie, bo to zwyczajna akcja promocyjna. Skończą się gry i czas jej trwania, to pomysł pójdzie w odstawkę. Wiadomo, że to reklama, ale mogliby użyć określeń typu "dobry" lub "świetny", ale nie "najlepszy", bo to ich tylko ośmiesza wobec tych różnych innych (i oferujących więcej) bundli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 13:11, Ring5 napisał:

Naprawdę rozumiem, że jakieś akcje marketingowe trzeba prowadzić, ale nawet Heineken
ma na tyle przyzwoitości, by nie nazywać się najlepszym piwem na świecie. ;)


Generalnie za granicą jest takie prawo, że jeśli ktoś reklamuje coś jako "najlepsze" to musi, zaznaczam musi, udowodnić, że faktycznie jest lepszy od konkurencji.

Dlatego nikt nie reklamuje się jako "najlepszy". Są "przełomowe", "innowacyjne", "niewiarygodne" itp itd. ale nigdy "najlepsze" : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 14:00, Phobos_s napisał:

Generalnie za granicą jest takie prawo, że jeśli ktoś reklamuje coś jako "najlepsze"
to musi, zaznaczam musi, udowodnić, że faktycznie jest lepszy od konkurencji.


Cóż, Heineken reklamuje się jako "prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie" ;) Jak napisałem wcześniej - chciałbym wiedzieć, pod jakim względem ten bundle jest najlepszy. No, chyba, że chodzi o to, iż jest to najlepszy bundle na gramie do tej pory. Wtedy zgoda - do tej pory jest to najlepszy bundle, jaki gram kiedykolwiek zaproponował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 14:03, Ring5 napisał:

Cóż, Heineken reklamuje się jako "prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie" ;)


To nie Heineken tylko Carlsberg : )

I właśnie dlatego co napisałem, w sloganie jest słowo "prawdopodobnie" : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To nie Heineken tylko Carlsberg : )
>
> I właśnie dlatego co napisałem, w sloganie jest słowo "prawdopodobnie" : )

Poza tematem - dla mnie i jeden i drugi smakuje ohydnie i zupełnie nie tak, jak piwo powinno smakować :P

A co do tematu - mogliście to inaczej ująć. Bo "najlepszy" w porównaniu do innych Bundli nie wypada tutaj najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jeśli chcielibyście mieć najlepszą paczkę to musielibyście do niej dać Wiedźmina 3 i GTA V ;P Reszta wedle uznania. xD Oczywiście to wszystko za 1$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować