Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego GRAM BUNDLE jest najlepszy?

44 postów w tym temacie

Ojj, do najlepszego to temu bundlowi brakuje baaaaaaaaaaaaaaaardzo wiele, i szczerze to nie wydaje mi się, żeby gram kiedykolwiek choćby zbliżył się poziomem do BundleStars, o HumbleBundle nawet nie mówiąc, bo to lata świetlne. Jedyne, co go wyróżnia, to cena w złotówkach i gry od polskiego producenta. Cała sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 14:16, Phobos_s napisał:

To nie Heineken tylko Carlsberg : )


A rzeczywiście, Carlsberg. Jeden syf, tak naprawdę, do "prawdopodobnie najlepszego" piwa na świecie obu markom bardzo daleko... Ale mea culpa, przyznaję, że szczeliłem gafę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam zakupiłem te gry w w/w akcji. I jestem zadowolony. Czy w związku z tym też zostanę zjechany? Ps. dopóki ktoś w Polsce nie zacznie podobnej akcji to GRAMBUNDLE jest na naszym rynku jedyne i z braku konkurencji(mimo że to naciągane) najlepsze. Uważam, że pomysł jest dobry, bo płacimy w złotówkach i kupujemy polskie paczki. Zobaczymy jak dalej to się rozwinie, czy też zwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja tam zakupiłem te gry w w/w akcji. I jestem zadowolony. Czy w związku z tym też zostanę
> zjechany? Ps. dopóki ktoś w Polsce nie zacznie podobnej akcji to GRAMBUNDLE jest na naszym
> rynku jedyne i z braku konkurencji(mimo że to naciągane) najlepsze. Uważam, że pomysł
> jest dobry, bo płacimy w złotówkach i kupujemy polskie paczki. Zobaczymy jak dalej to
> się rozwinie, czy też zwinie.

Nie zostaniesz zjechany, bo nikt nie jeździ po jakości gier, lecz po tytule nagłówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 16:41, macman78 napisał:

Ps. dopóki ktoś w Polsce nie zacznie podobnej akcji to GRAMBUNDLE jest na naszym
rynku jedyne i z braku konkurencji(mimo że to naciągane) najlepsze.

Był już dawno Games Rage: https://gamesrage.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 13:55, luzac napisał:

Najgorsza akcja reklamowa gramu ever!


Nie no, bez przesady, akcja z łocz dogsami była równie słaba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Bo gier nigdy za wiele.
- Się nie przeterminują!

Każdy gracz zna chyba pojęcie gier z kategorii "kiedyś zagram" ;)
Akcja bardzo mi się podoba i fajnie, że promujecie polskie (ponoć nawet dobre!) gry, ale to zupełnie nie mój gatunek. Może i zagrałbym z ciekawości w jeden tytuł aby sprawdzić, czy Martivar nie kantuje z tymi pochwałami w stronę Artifex Mundi, ale nie bardzo mam ochotę kupować od razu cały pakiet. Mam jednak nadzieję, że pomysł nie upadnie po pierwszym zestawie, i że w następnym znajdę coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się uśmiałem przy czytaniu powyższych komentarzy xD Goście robią sobie jaja, film jest nagrany dla picu, a wszyscy mają ból rzyci o to, że "jak to śmiecie nazywać ten bundle najlepszym, jak na Humble Bundle są 10 razy lepsze" :D Wiecie, myślę jednak, że goście, którzy są redaktorami jednego z większych polskich serwisów o grach komputerowych mają świadomość, że 90% komentujących nigdy nie grało w gry od Artifex Mundi, a 95% nigdy nawet nie słyszało o tych tytułach. Ale nie, przecież oni mówią tak bardzo serio, a tak w ogóle to gdyby byli za granicą, toby strzelili sobie w stopę, bo tam trzeba udowodnić, że coś jest najlepsze :D Naprawdę dobra komedia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ale równie dobrze można było zrobić solidny, kilkuminutowy filmik opisujący po troszku zarówno studio AM jak i gatunek który reprezentują ich gry, a nie walnąć kilka pustych sloganów, z których każdy można zbić jednym zdaniem i zrobić to w mieszkaniu jednego z chłopaków.

I tak, należę do tych 10%/5% które kojarzą co to Artifex Mundi i grałem w jeden z ich tytułów.

Swoją drogą, swego czasu Martivar odwalił całkiem solidną robotę na swoim kanale, robiąc Let''s Playe tytułów od AM. Dlaczego gram jemu nie zlecił zrobienia filmiku zachęcającego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 20:04, Gumisiek2 napisał:

Naprawdę dobra komedia xD


Cieszę się, że się dobrze bawisz, szkoda tylko, że przy okazji nie dostrzegasz tego, że tego typu tekstami gram robi antyreklamę zarówno sobie, jak i owej firmie. Ja rozumiem, że teoretycznie jedną z zasad marketingu jest "nieważne jak, ważne, żeby mówili", ale w tym przypadku się to raczej nie sprawdza. Wprost przeciwnie, tego typu hasła i "gierki" z potencjalnymi kupcami bardziej szkodzą, niż pomagają, a ten wątek jest tego doskonałym przykładem. Zamysł zapewne był dobry, niestety - okazało się, że wiele osób ma po dziurki w nosie takich zabaw i wyszło jak wyszło.

A przecież zamiast się silić na "kontrowersyjne" teksty, wystarczyłoby zrobić krótki tekst przypominający o tym, że bundle wkrótce się kończy, do tego dorzucić filmik z gameplay''ami z kilku gier, ewentualnie zrobić jakąś małą akcję promocyjną w stylu "tu są trzy pytania o firmie AM i jej grach, wśród osób, które odpowiedzą poprawnie, rozlosujemy X egzemplarzy bundla". Gwarantuję, że odzew byłby w przytłaczającej większości pozytywny (a nie tak, jak teraz), znacznie więcej osób by się sprawą zainteresowało i skorzystałby na tym nie tylko gram, ale też AM.

Do tego, żeby robić sobie z klientów przysłowiowe "jaja", trzeba mieć zarówno odpowiednią markę, jak i właściwy towar. Bez tego można się raczej przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się chłopakom zarosło. :D A co do bundla to nawet nie wiem co mam powiedzieć. Z jednej strony nie ma co wieszać psów, bo wiadomo czego się po grach spodziewać. Z drugiej strony, wiadomo właśnie czego się po nich spodziewać. Widzę, że ludzie powpłacali tam nawet po 50 zł. Chętnie bym wspierał polskich deweloperów ale te gry malują się po prostu na coś słabego na co szkoda czasu. Wolę go przeznaczyć na inne tytuły, których też jest wiele. :D Wolę np wydać około 27 zł na Humble i pograć w Mini Ninjas a dziewczynie sprezentować Hitmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować