Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego GRAM BUNDLE jest najlepszy?

44 postów w tym temacie

Kwestia gustu ;-) Większości osób materiał nie podszedł, mi natomiast się spodobał. Nie wiem, może podeszliście do tego zbyt spięci i potraktowaliście teksty bohaterów filmiku zbyt na serio?

Dnia 24.07.2014 o 22:56, Ring5 napisał:

ewentualnie zrobić jakąś małą akcję promocyjną w stylu "tu są trzy pytania o firmie AM i jej grach, wśród osób, które odpowiedzą poprawnie, rozlosujemy X egzemplarzy bundla"


Pomysł dobry, ale moment zły. Już widzę te posty w stylu "hurr durr zapłaciłem, a teraz rozdajo za darmo!!!!!11". Takie coś przeszłoby na początku akcji, a nawet byłoby fajną zabawą dla cierpliwych (zapłać i graj od razu bądź weź udział w konkursie i zagraj po jego zakończeniu) lub lubiących zaryzykować (miej szansę na otrzymanie kilku gier za darmo, ale licz się z tym, że możesz zostać z niczym) - z drugiej strony lepiej by było, gdyby konkurs zakończył się przed końcem bundla, bo nie sądzę, żeby zbyt wiele osób było w stanie zaryzykować (chyba że kogoś gry z bundla by niezbyt interesowały, a udział w konkursie wziąłby na zasadzie "nic nie stracę, a mogę wygrać").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pomysł dobry, ale moment zły. Już widzę te posty w stylu "hurr durr zapłaciłem, a teraz
> rozdajo za darmo!!!!!11".

Moim zdaniem takie coś też byłoby dobre. W końcu, jeśli dostawalibyśmy kod, jesteśmy w stanie podarować go któremuś ze znajomych, który nawet Bundle''a nie kupił, a my już swoje dorzuciliśmy. Zysk z tego też może być, bo znajomemu mogą się gry od takiego Artifexu Mundi spodobać :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 00:00, Gumisiek2 napisał:

Nie wiem, może podeszliście do tego zbyt spięci i potraktowaliście teksty bohaterów filmiku
zbyt na serio?


Niezależnie od tego, jakie były powody (ktoś może miał zły dzień, a ktoś inny zjadł kiszonego ogórka, zapił mlekiem i przez to miał zły nastrój), większość osób wypowiadających się tutaj negatywnie podeszła do tej akcji reklamowej. Podejrzewam, że mniej silenia się na humor a więcej konkretów dałoby znacznie lepszy rezultat. A tego typu akcję mogli zachować na moment, gdy naprawdę dadzą jakiegoś ciekawego bundla (mam ogromną nadzieję, że tak będzie).

Dnia 25.07.2014 o 00:00, Gumisiek2 napisał:

Pomysł dobry, ale moment zły.


Czemu? Wystarczy podejść do tego z głową :) Akcję zrobili na półtorej doby przed końcem sprzedaży bundla. Czyli gdyby zrobiono konkurs trwający 24 godziny (plus, powiedzmy, godzina na ogłoszenie wyników), byłaby zarówno dobra reklama ("patrzajta, ludziska, towar rozdajem!"), jak i szansa na kupno bundla w przypadku, gdyby dana osoba nie wygrała, a mimo to chciała bundla mieć. Zaczynamy konkurs 24 lipca w południe (news ukazał się o 12:24), kończymy dziś w południe, a do 13-14 ogłaszamy wyniki.

Dnia 25.07.2014 o 00:00, Gumisiek2 napisał:

Już widzę te posty w stylu "hurr durr zapłaciłem, a teraz rozdajo za darmo!!!!!11".


No cóż, jak widać po moich postach, malkontenci znajdą się wszędzie i zawsze :P Ale myślę, że coś takiego wzbudziłoby jednak mniej kontrowersji, od hasła "nasz bundle jest najlepsiejszy!". Zresztą nawet i takie osoby dałoby się udobruchać, rozlosowując wśród nich, jako gramobundlowych pionierów, kupony rabatowe na następne bundle czy coś w tym stylu. W końcu chodzi o to, by ludzi zachęcić do kupowania, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem, zapłaciłem, dostałem potwierdzenie, że sprzedawca otrzymał wpłatę i mam status zamówienia:

Status twojego zamówienia: zamówienie oczekuje na autoryzacje pracownika sklepu


serio!? skusiłem się, żeby pograć a nie czekać...
humblebundle - od razu można ściągać i grać... i to ma być najlepszy bundle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować