Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zgarnij za darmo The Sims 2 Ultimate Edition

49 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2014 o 19:00, DODO1992 napisał:

Prędkośc światła. Wiadomo o tym co najmniej od wczoraj.


Ja dowiedziałem się o tym dopiero z tego newsa.
Skoro ty pokonujesz prędkość światła polecam założyć własny "szybszy" serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno :)
Szkoda, że nie udostępnili również wersji na Maka, a taka istnieje. Zainstalowałem na windows vista poprzez maszynę wirtualną, ale chodzi fatalnie. Grałem też na PC i muszę sprawdzić czy nie da się pousuwać niektórych DLC ręcznie, żeby tak długo się nie ładowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 19:26, Andrzej15 napisał:

Gra jest po polsku?

EA przez takie promocje zyskuje w moich oczach:)

Tak jest po Polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystując tego newsa podzielę się swoim problemem- grę już pobrałem, ale nie mogę jej uruchomić, bo w nieskończoność pojawia się okno "Podaj swój kod rejestracyjny", google powiedziało, że inni też mają takie problemy, ale jako, że ufam temu forum zapytam o wasze doświadczenia. Macie coś takiego czy gracie bez problemów? A i rozwiązania nie znalazłem, dlatego jak ktoś takowe posiada to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne świetne zachowanie EA, tak jak w zeszłym roku Humble Origin Bundle, ale ludzie i tak będą krytykować Elektroników za ich politykę przy każdej nadarzającej się okazji (jak np. dodanie Premium/kontrowersyjne rozwiązania w grach/niedoróbki techniczne/zamykanie serwerów itd). Co nie zrobią, to i tak jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kolejne świetne zachowanie EA, tak jak w zeszłym roku Humble Origin Bundle, ale ludzie
> i tak będą krytykować Elektroników za ich politykę przy każdej nadarzającej się okazji
> (jak np. dodanie Premium/kontrowersyjne rozwiązania w grach/niedoróbki techniczne/zamykanie
> serwerów itd). Co nie zrobią, to i tak jest tak samo.
Bo to, że czasem dadzą starą grę za darmo nie robi z nich od razu świętych. To fajny gest, ale pewne elementy ich polityki nie podobają się graczom i gracze maja prawo o tym mówić. Poza tym nie cierpię ich za zmarnowanie BioWare''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 21:00, Arthas97 napisał:

Kolejne świetne zachowanie EA, tak jak w zeszłym roku Humble Origin Bundle, ale ludzie
i tak będą krytykować Elektroników za ich politykę przy każdej nadarzającej się okazji
(jak np. dodanie Premium/kontrowersyjne rozwiązania w grach/niedoróbki techniczne/zamykanie
serwerów itd). Co nie zrobią, to i tak jest tak samo.


no oni właśnie mają nadzieję, że takich jak Ty jest więcej na świecie. Co z tego, że w 4 części dzieci będą jako DLC, jeśli dają dziewięcioletnią grę za darmo?! (Tak, tak wiem. Mimo wszystko ze 100zł to jest warte, ale proszę - kto miał kupić i zagrać, już dawno to zrobił; po prostu powiększają możliwą pulę odbiorców najnowszej części). EA było i jest złem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> no oni właśnie mają nadzieję, że takich jak Ty jest więcej na świecie. Co z tego, że
> w 4 części dzieci będą jako DLC, jeśli dają dziewięcioletnią grę za darmo?! (Tak, tak
> wiem. Mimo wszystko ze 100zł to jest warte, ale proszę - kto miał kupić i zagrać, już
> dawno to zrobił; po prostu powiększają możliwą pulę odbiorców najnowszej części). EA
> było i jest złem :(

Kur... jakie to polaczkowate narzekanie już się robi żałosne. Dają za darmo- źle, nic nie dają- też źle. Wcześniej jeszcze ktoś na gram.pl narzekał, że czemu spóźnieni o jeden dzień. Czy wy już nie macie na co narzekać do cholery? Nie chcecie gry, to nie. Po kiego napędzacie jakąś kłótnie?
Niech sobie napędzają i będą najgorszą firmą, dla mnie to miły gest i tak z ich strony. 2 jest najlepsza z całej serii tak czy siak, a ja jak i parę osób które znam ucieszyły się z tej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Kur... jakie to polaczkowate narzekanie już się robi żałosne. Dają za darmo- źle, nic
> nie dają- też źle. Wcześniej jeszcze ktoś na gram.pl narzekał, że czemu spóźnieni o jeden
> dzień. Czy wy już nie macie na co narzekać do cholery? Nie chcecie gry, to nie. Po kiego
> napędzacie jakąś kłótnie?
> Niech sobie napędzają i będą najgorszą firmą, dla mnie to miły gest i tak z ich strony.
> 2 jest najlepsza z całej serii tak czy siak, a ja jak i parę osób które znam ucieszyły
> się z tej paczki.

W pelni sie zgadzam:) Aczkolwiek EA ma swoje za uszami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnął już je ktoś. Bo pobrałem i chciałem sprawdzić czy działają, ale strasznie długo się uruchamiają, tzn. pierwszy ekran ładowania wyświetla się chyba w nieskończoność. Podobno właśnie długo się uruchamia, ale może ktoś z was już uruchamiał i wie czy rzeczywiście się długo czeka i mniej więcej ile tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oho! przeczytaj jeszcze raz posta, a potem poprzedniego, to może za którymś razem zrozuimesz sens. Ja się bardzo cieszę, bo na pewno skorzystam, a tutaj widzę, że zupełenie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Jest sobie tyran,który rządzi żelażna ręką państwem, jest źle, bieda i głód, a nagle, jednego dnia zaczyna rozrzucać chleb. I wtedy taki Arthas97 i beziko mówią: "Hej!, ten koleś jednak jest dla nas dobry. Co narzekacie?"

Już lepiej? Nie doszukuj się tutaj szczegółów, bo nawet nie myślałem. Chodzi mi o ogólny kontekst. Zawsze teraz musi sie ktoś znaleźć na forum, kto widząć narzekanie (jakiekolwiek, nawet bardzo uzasadnione) musi napisać coś o polaczkach, albo o bólu dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> oho! przeczytaj jeszcze raz posta, a potem poprzedniego, to może za którymś razem zrozuimesz
> sens. Ja się bardzo cieszę, bo na pewno skorzystam, a tutaj widzę, że zupełenie nie zrozumiałeś
> mojej wypowiedzi. Jest sobie tyran,który rządzi żelażna ręką państwem, jest źle, bieda
> i głód, a nagle, jednego dnia zaczyna rozrzucać chleb. I wtedy taki Arthas97 i beziko
> mówią: "Hej!, ten koleś jednak jest dla nas dobry. Co narzekacie?"
>
> Już lepiej? Nie doszukuj się tutaj szczegółów, bo nawet nie myślałem. Chodzi mi o ogólny
> kontekst. Zawsze teraz musi sie ktoś znaleźć na forum, kto widząć narzekanie (jakiekolwiek,
> nawet bardzo uzasadnione) musi napisać coś o polaczkach, albo o bólu dupy.

Zawsze się musi też znaleźć ktoś, kto zamiast cieszyć się jak normalna osoba, szuka drugiego dna. I na co to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować