Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 4 - wymagania sprzętowe ujawnione

21 postów w tym temacie

I właśnie w ten oto sposób EA kolejny raz pokazuje, że ich produkt od poprzedniczki ani trochę się nie zmienił. Sumując : gra jest pewnie na tym samym silniku co trójka, co oznacza z każdym dodatkiem dłuższe ładowanie gry, 2 PRIMO : sami twórcy wspomnieli już o tym, że czwórka będzie miała dziesiątki dodatków, 3 PRIMO : ktoś jeszcze używa XP''ka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z takimi wymaganiami sprzętowymi to ja się nie dziwię, że w tej 4 kompletnie nic nie
> zmienili.

A ja widzę sporą zmianę. Poza tym grafika bardzo się poprawiła.
Sims 4 nie ruszy na wielu maszynach, na których Sims 3 działało.

Ale najlepiej komentować bez zapoznania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są raczej wypadkową polityki Maxis "Dotrzeć do jak największej liczby odbiorców" oraz "duża część naszych odbiorców to niedzielni gracze z starym sprzętem".

Przerabialiśmy już to przy SimCity nowym. Którego błędy wynikające z ograniczeń silnika do dziś nie zostały naprawione.

Ode mnie nie zobaczą nawet centa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście bardziej interesują informacje jakie wymagania będzie miała gra po zainstalowaniu wszystkich dodatków (chodzi mi na jakim sprzęcie będzie to płynnie działało, bo chyba wiadomo jak jest z sims 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie od Sims 2 postęp wizualny jest znikomy. W rozgrywce też cudów nie widzę, więc chyba nie ma sensu wychylać się ponad dostępną za darmo kompletną edycję Sims 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie od Sims 2 postęp wizualny jest znikomy. W rozgrywce też cudów nie widzę, więc
> chyba nie ma sensu wychylać się ponad dostępną za darmo kompletną edycję Sims 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 10:15, Shaddon napisał:

> Dla mnie od Sims 2 postęp wizualny jest znikomy. W rozgrywce też cudów nie widzę,
więc
> chyba nie ma sensu wychylać się ponad dostępną za darmo kompletną edycję Sims 2.


Ostrzeżenie za spam - Po co dodajesz posta tylko z cytatem poprzedniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 20:15, DonOskar napisał:

"Wymagania sprzętowe The Sims 4 są bardzo zbliżone do tych cechujących "trójkę"."
Konsole ograniczają rozwój gier !!!!!1111oneoneone


Tja, a wyjątek potwierdza regułę :D

Jeśli mamy iść tokiem myślenia niektórych konsolowców - komputery jako sprzęt zostały lepiej zrozumiany i mogą tworzyć gry dużo lepiej zoptymalizowane! A ile jeszcze jest ukrytej mocy!!111

Taka dyskusję mają coraz mniej sensu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 12:58, Zgreed66 napisał:

> Taka dyskusję mają coraz mniej sensu :/
Kiedyś miały? :P


A nie wiem, nie zastanawiałem się :P Szkoda czasu. Bardziej ciekawe jest, co uznawane jest za przestarzałą kartę - wymagania faktycznie nie wielkie, ale sam mam jeszcze GeForce 9600 GT i starcza mi do wszystkiego (szok, jak okazało się, że Skyrim i przedostatni Batman chodzą w HD na średniowyższych :P).. a gdzieś widziałem, że GeForce 650 Ti to budżetowa karta T_T
Choć 6600 to faktycznie już karta archaiczna co najmniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 22:54, wigncount napisał:

[m]


Gram.pl to nie tablica reklamowa. Konto założone w celach reklamowych = BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2014 o 19:58, Snafu napisał:

PRIMO : ktoś jeszcze używa XP''ka
> ? :D
Zdziwiłbyś się jak dużo ludzi go jeszcze używa :P


Np. ja. :D

Przy 3GB RAMu (choć w sumie to 2) średnio widzi mi się Win7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować