Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Crew - pierwsze wrażenia

28 postów w tym temacie

Objazd wyspy w TDU zajmuje 20 min hahaha , recenzent grał w TDU w ogóle? , Fizyka w The Crew jest przyjemna ot mieszanka TDU1 i Drivera SF , Lokacje miłe dla oka , ruch jest spory w miastach czasem mozna poczuć sie jak frugusio-bogus z M3 , Swiat gry jest żywy - a to przebiegnie zwierzątko , a to więźniowie pracują przy drodze . Polecam ! szczególnie fanom TDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"U podstaw zabawy leży co prawda oklepana do bólu fabuła, ale szczęście nie kuje ona w oczy." - niesamowicie kłuje w oczy ten błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakim cudem wyspę w TDU okrążało się w 20 minut? Może przejazd wzdłuż niej tyle trwał,
> ale okrążenie O''ahu najszybszym motorem trwa jakąś godzinę (+/- 10 minut).

Oj to powolutku tym motorem jechałeś :) W TDU jest jedno wyzwanie, w którym należy okrążyć wyspęw czasie poniżej 45 minut. Da się to zrobić spokojnie w 20 z hakiem - koło 30 na to schodzi. I to samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Dared00
> Moje oczekiwania NFS spełnia :) Jestem fanem praktycznie każdej odsłony (od High Stakes
> wzwyż) za wyjątkiem The Run i badziewnego Undercovera. Czyli unifikuję w sobie wszystkie
> grupy fanów?

Mam tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 15:25, biolymurzin napisał:

chyba bede miał opory zeby sie wcielić w konfidenta jako bohatera gry ;p

Co jest złego w tajnych agentach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jakim cudem wyspę w TDU okrążało się w 20 minut? Może przejazd wzdłuż niej tyle
> trwał,
> > ale okrążenie O''ahu najszybszym motorem trwa jakąś godzinę (+/- 10 minut).
>
> Oj to powolutku tym motorem jechałeś :) W TDU jest jedno wyzwanie, w którym należy okrążyć
> wyspęw czasie poniżej 45 minut. Da się to zrobić spokojnie w 20 z hakiem - koło 30 na
> to schodzi. I to samochodem :)
>
No jestem ciekaw jak ty w TDU okrążałeś wyspę w 20 min, chyba po łepkach. Autor chyba zna TDU ale tylko po nazwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 13:11, House815 napisał:

No jestem ciekaw jak ty w TDU okrążałeś wyspę w 20 min, chyba po łepkach. Autor chyba
zna TDU ale tylko po nazwie


Bierzesz Ferrari Enzo i mocno ciśniesz. Przez sporą część jazdy walisz ponad 300km/h (autostrady, 4-pasmówki). Spróbuj, jak poćwiczysz to się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować