Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie trzeci sezon The Walking Dead

17 postów w tym temacie

Też wolałbym drugi sezon Wolfa. Walking Dead S2 wymęczył mnie strasznie słabym scenariuszem, wyborami z jeszcze mniejszym znaczeniem oraz postaciami, do których nijak nie potrafiłem się przywiązać. Już nie wspomnę o takich duperelach, jak brak możliwości przerwania napisów końcowych oraz kiczowata muzyka podczas każdych z nich, nieudolnie próbująca grać na emocjach. Motyw z napisów z S1 może nie był jakiś ultra rewelacyjny, ale dużo bardziej pasował mi do klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Telltale nie chce zabijać kury znoszącej złote jajka. Z jednej strony ich zrozumiem, bo to The Walking Dead pomogło im wzbić się bardzo wysoko, ale zdecydowanie lepszą grą moim zdaniem jest The Wolf Among Us, które po prostu niszczy drugi sezon Żywych Trupów. Do tego pracują obecnie już nad dwoma projektami, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego (Borderlands ma chyba debiutować pod koniec sierpnia z pierwszym epizodem, a Gra o Tron chyba nie ma określonego przybliżonego terminu wydania), więc nie powinni brać na siebie ponownie The Walking Dead. Niech dadzą sobie na chwilę spokój. Niech wyjdzie, ale nie za rok, może za dwa, ale niech dopracują go tak, jak zrobili to z pierwszym sezonem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2 był bardzo dobry ale nie dorównywał pierwszemu, emocje jakie budził również nie były już takie same, pamiętam jak mi łzy poleciały na zakończeniu pierwszego sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co można powiedzieć ja czekam na 3 sezon gry gdyż pierwszy oraz prawie końcówka drugiego bardzo mi się spodobały a jeżeli chodzi o pozostałe projekty to The Wolf Among Us średnio mi podchodzą taki klimaty pewnie przez to że jestem większym fanem The Walking Dead a Tales from the Borderlands może być ciekawe a Gra o Tron to kompletnie nie moje gusta takie jest moje zdanie na temat tego.

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają dużo roboty więc pewnie zbyt szybko to nie wyjdzie. Osobiście bym wolał drugi sezon wilczka który dziwnym trafem bardziej mnie wciągnął niż Zombiaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem zachwytu nad wilkiem. Dwa ostatnie odcinki są słabiutkie a twórcy sami w stope sobie strzelili uznając grę za oficjalny prolog komiksu i używając głównych postaci z komiksu. Tylko zieloni w temacie fables mogą być zaskakiwani takimi cliffhangerami jak głowa

Spoiler

śnieżki na koniec odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 18:22, IC81 napisał:

Tylko zieloni w temacie fables mogą być zaskakiwani takimi cliffhangerami
jak

Spoiler

głowa śnieżki na koniec odcinka.



Mimo wszystko całkiem sporo ludzi jest zielonych, dlatego nie bądź chamem i nie spojluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tylko zieloni w temacie fables mogą być zaskakiwani takimi cliffhangerami
> > jak

Spoiler

głowa śnieżki na koniec odcinka.


>
> Mimo wszystko całkiem sporo ludzi jest zielonych, dlatego nie bądź chamem i nie spojluj.
A co ja tam takiego napisałem żeby od razu ustawiać to w klamry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 18:45, IC81 napisał:

A co ja tam takiego napisałem żeby od razu ustawiać to w klamry?

Jak sam powiedziałeś: fabularny cliffhanger z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A co ja tam takiego napisałem żeby od razu ustawiać to w klamry?
> Jak sam powiedziałeś: fabularny cliffhanger z gry.
Rozumiem że słowo cliffhanger miałem wziąć w uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 21:52, IC81 napisał:

> > A co ja tam takiego napisałem żeby od razu ustawiać to w klamry?
> Jak sam powiedziałeś: fabularny cliffhanger z gry.
Rozumiem że słowo cliffhanger miałem wziąć w uszy.

Nie, miałeś po prostu WRZUCIĆ SPOJLER W TAG SPOJLER. Ty udajesz takiego nierozumnego, czy naprawdę taki jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 23:01, Dared00 napisał:

> > > A co ja tam takiego napisałem żeby od razu ustawiać to w klamry?
> > Jak sam powiedziałeś: fabularny cliffhanger z gry.
> Rozumiem że słowo cliffhanger miałem wziąć w uszy.
Nie, miałeś po prostu WRZUCIĆ SPOJLER W TAG SPOJLER. Ty udajesz takiego nierozumnego,
czy naprawdę taki jesteś?

Nie, próbuje się dowiedzieć o co ci się rozchodzi koleś. Potrafisz mi wskazać gdzie popełniłem spojler? rozumiesz definicję spojler''a? Czy będziesz zgrywał idiotę przez kolejne odpowiedzi do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować