Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Walking Dead Season 2: Amid the Ruins - recenzja

13 postów w tym temacie

No niestety, Amid the Ruins to najsłabszy odcinek ze wszystkich z serii TWD. Zupełnie nic się nie dzieje, okropnie wieje nudą, bohaterowie są jacyś pokręceni. Całkowicie się zawiodłem. Oby ostatni epizod pokazał klasę. Liczę na jakiś epicki zwrot akcji, który wywróci całą fabułę 2 sezonu do góry nogami. Co do loadingów w minusach - grajcie na PC, wszystko ładowane jest w tle i niemal niezauważalne.

Jak myślicie, jak zakończy się sezon? Trzeba pamiętać o tym, że dalej nie odnalazła się Christa. Z pewnością spotkamy ją w Wellington. Może dokładnie się dowiemy, co się stało z dzieckiem.

Spoiler:
Według mnie w starciu z ruskimi wszyscy zginą, przeżyje jedynie Clem, Kenny i Luke. Dalej sytuacja pomiędzy towarzyszami stanie się tak napięta, że mała bohaterka będzie musiała wybrać pomiędzy nimi. Po dotarciu do Wellington spotkamy Christę. Tu już nie mam pomysłu, ale liczę na zajebiście mocną końcówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy oceniają sezon 2 w granicach 9.5/10. W końcu ktoś przejrzał na oczy, ponieważ sezon drugi kipi nudą. Pierwszy sezon był wg. mnie doskonały :) Clementine jak dla mnie to mała feministka, której wszyscy się boją. Gram na iPhone i nie przeszkadzają mi loadingi. Błędy oraz niejasności wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ja grałem w zupełnie inny odcinek, bo dla mnie to pierwszy epizod w tym sezonie w którym się ani trochę nie nudziłem;) Zgadzam się jednak z tym, że sezon drugi jako całość nie dorasta do pięt pierwszemu, a Clem przy całej mojej sympatii do niej nie może się równać z Lee jako protagonista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście grałem jakieś 1,5 epizodu u te odwały towarzyszy po prostu nie dawały spokoju.
Widzę, że reszta sezonu wcale nie poprawia się w tym względzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka fajnych momentów jest (właściwie to strasznych i niespodziewanych), ale rzeczywiście to chyba najsłabszy odcinek tego sezonu. Oby ten ostatni dał mocnego kopa tak jak w pierwszych sezonie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No niestety, Amid the Ruins to najsłabszy odcinek ze wszystkich z serii TWD. Zupełnie
> nic się nie dzieje, okropnie wieje nudą, bohaterowie są jacyś pokręceni. Całkowicie się
> zawiodłem. Oby ostatni epizod pokazał klasę. Liczę na jakiś epicki zwrot akcji, który
> wywróci całą fabułę 2 sezonu do góry nogami. Co do loadingów w minusach - grajcie na
> PC, wszystko ładowane jest w tle i niemal niezauważalne.
>
> Jak myślicie, jak zakończy się sezon? Trzeba pamiętać o tym, że dalej nie odnalazła się
> Christa. Z pewnością spotkamy ją w Wellington. Może dokładnie się dowiemy, co się stało
> z dzieckiem.
>
> Spoiler:
> Według mnie w starciu z ruskimi wszyscy zginą, przeżyje jedynie Clem, Kenny i Luke. Dalej
> sytuacja pomiędzy towarzyszami stanie się tak napięta, że mała bohaterka będzie musiała
> wybrać pomiędzy nimi. Po dotarciu do Wellington spotkamy Christę. Tu już nie mam pomysłu,
> ale liczę na zajebiście mocną końcówkę.

mnie się wydaje że będzie coś w stylu że wszyscy zrzucą winę na clem tj christa i pewnie kenny też i to cała końcówka będzie :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> mnie się wydaje że będzie coś w stylu że wszyscy zrzucą winę na clem tj christa i pewnie
> kenny też i to cała końcówka będzie :X

Ja bardziej kierowałbym się w stronę, że wszyscy jej towarzysze zginą i mała znów zostanie sama. Choć zgadzam się z tym, że mogą się obrócić przeciwko niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragoniasek moim zdaniem dobrze mówisz
Spoiler:


A argumentem za twoją teorią o wyborze pomiędzy Lukiem a Keenym, może być to, że np ja podczas mojego przejścia gry dałem Keenemu zabić Rebeccę, co na 100% wywoła ostry konflikt pomiędzy Lukiem i Keenym i pewnie będzie tak, że albo oni coś "nabroją", ruscy to zobaczą i Clem będzie musiała wybrać na którego zwalić winę, ewentualnie może być tak, że np w trakcie ataku martwych podamy pistolet albo naboje tylko jednemu z nich i to on właśnie przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować