Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ogolona głowa, garnitur i czerwony krawat, czyli zdjęcia z nowego filmu z Hitmanem

16 postów w tym temacie

Zamiast wziąć twarz i głos 47 to wzięli jakiegoś popularnego aktora, który w ogóle nie wygląda. Hitman BYŁ łysy, nie musiał się golić na łyso... Ten tutaj został ogolony do roli.. Jedynie co się będzie zgadzać w tym filmie to chyba tylko Haldballery. W pierwszym filmie ratowało się laskę, w Absolution ratowało się laskę i w tym sądząc po zdjęciu też będzie ratować laskę. Dzięki, ale w filmowego Hitmana ostatnio grałem i mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda masakrycznie słabo. Szczerze, już Olyphant swoim wyglądem bardziej przypominał 47`mego. Zresztą co to za "Hitman", który ma OGOLONĄ głowę? On był łysy, nie golił się - po prostu nie miał owłosienia. Widać, że ludzie odpowiedzialni za film, znowu nie odrobili pracy domowej i nie zapoznali się z pierwowzorem. Zresztą same zdjęcia sugerują, że film będzie napakowany akcją, co mnie jako fana Hitmana odrzuca. Wolałbym sugestywne, nieco mroczne sceny cichych zabójstw niczym profesjonalista z gry, a nie oglądać kolejne wybuchy i sceny rodem z filmów z Seagalem...

Ech, chyba czas wrócić poraz enty do Codename 47 i przejść całą sagę, a o filmie nawet nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed wylewaniem pomyj poczekam na ujęcia w ruchu lub nawet cały film.

Pierwszy nie był najgorszy, najlepszy sposób na zawód to oczekiwanie przygotowanego specjalnie pod swoje oczekiwania arcydzieła. Najważniejsze żeby nie zrobili filmu specjalnie dla graczy tylko po prostu robili dobry film - inaczej skończymy z kolejnym street fighterem (yep, mam na myśli ten z lat 90'' ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda źle, ale po pierwsze Bateson jest idealny, a po drugie niepokoją mnie te pistolety. Poprzedni film był bardzo słaby pod względem oddania charakteru gier - nie było tam sprytnych zabójstw, pozorowanych na wypadki, tylko głupie strzelanie. Mam nadzieję, że ten będzie lepszy pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni film o Hitmanie lubiłem. Dość dobrze oddawał realia gry, a ruchy 47 żywcem były wzięte z gier (wystarczy popatrzeć jak obracał się agent, gdy padł strzał). Fabularnie też zły film to nie był. Na nowego Hitmana pewnie do kina się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2014 o 20:38, Wojman napisał:

. Dość dobrze oddawał realia gry

no sorry, ale chyba tylko, jak się nie umiało w nią grać. No chyba, że to był trolling, bo strzelanie w hitmanie zawsze było tak drewniane i zwyczajnie niedorobione (bo i wrzucone na siłę do gry, w której strzelanie jest najmniej wazne), że faktycznie nie trzeba było być geniuszem by oddać w filmie ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2014 o 18:28, PAPISHON napisał:

Widać, że ludzie odpowiedzialni za film, znowu nie odrobili
pracy domowej i nie zapoznali się z pierwowzorem.

oh, ależ zapewniam cię, oni ją odrabiają i się zapoznają, przynajmniej pobieżnie. Problem polega na tym, że oni CELOWO mają głęboko w (_!_) co w tej grze było, bo "ja tu jestem scenarzystą/reżyserem, jestem artystą, mam wizję hurr durr, żadna głupia gierka nie będzie mnie ograniczać". I potem dostaje się takie popłuczyny mające niewiele wspólnego z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd rzeczowy. Agent 47 korzysta z marynarki z jednym guzikiem, a nie tak jak na fotografii z dwoma +47 na tyle zna się na szyku i modzie i pewnych zasadach, że nawet jeśli byłaby to marynarka dwu guzikowa, to drugi guzik byłby rozpięty. A w sytuacji wytężonej pracy fizycznej nawet oba, by nie ograniczały mu ruchów (z tego też względu używał jedno guzikowej marynarki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd rzeczowy. Agent 47 korzysta z marynarki z jednym guzikiem, a nie tak jak na fotografii z dwoma +47 na tyle zna się na szyku i modzie i pewnych zasadach, że nawet jeśli byłaby to marynarka dwu guzikowa, to drugi guzik byłby rozpięty. A w sytuacji wytężonej pracy fizycznej nawet oba, by nie ograniczały mu ruchów (z tego też względu używał jedno guzikowej marynarki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 02:09, xJaJox napisał:

Błąd rzeczowy. Agent 47 korzysta z marynarki z jednym guzikiem, a nie tak jak na fotografii
z dwoma +47 na tyle zna się na szyku i modzie i pewnych zasadach, że nawet jeśli byłaby
to marynarka dwu guzikowa, to drugi guzik byłby rozpięty. A w sytuacji wytężonej pracy
fizycznej nawet oba, by nie ograniczały mu ruchów (z tego też względu używał jedno guzikowej
marynarki).

Nie wiem jak w najnowszej odsłonie, ale 47 zawsze używał dwu guzikowej. I zawsze był nienagannie zapięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować