Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny gameplay z nowego Unreal Tournament

14 postów w tym temacie

Kurczę... gdzie jest możliwość early access, chcę swoje talary dołożyć do tego! A nie, to jest F2P i raczej nie dadzą takiej możliwości... :(

Tak czy inaczej chyba większego hype''u na FPSa nie mam jak na nowy Unreal Tournament. A dla zabicia czasu polecam: https://www.youtube.com/watch?v=rRjEbDTe44s ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F2P jak zrobią z tego taki gniot jak z ut3 to nawet za darmo grać się nie będzie ludziom chciało serwy po miesiącu opustoszeją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu mówi, że UT3 był gniotem? Próbuje się nie roześmiać...

Akuratnie UT3 był grą ponadprzeciętną, ale akuratnie gra nie trafiła wtedy na podatny grunt. Zresztą klasyczne defmacze w stylu Kwaka czy Uteka cieszą się małą popularnością, bo teraz ludzi głównie wolą mniej futurystyczne gry w stylu BF`a czy CoDa. Osobiście z wielką przyjemnością pograłbym z kimś w UT - mimo, że dawno nie grałem i dostałbym tęgie lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament i F2P... nie podoba mi się to. Masa ludzi przyzwyczajonych do CoD-a i myślących o tej grze jako "szybkiej i arcade''owej" wejdzie, spróbuje i będzie siać w internecie i wśród znajomych, jaki to UT nie jest żałosny.
Lepiej chyba byłoby, żeby ta gra miała jakąś cenę (choćby minimalną, żeby odstraszyć hate''erów) i została kupiona przez ludzi, którzy wiedzą, co kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak narazie bronie identyczne jak w poprzednim UT (tzn dokładnie takie same modele, bo bez niektórych rodzajów giwer nie widzę serii UT). Boję się tego f2p ale chyba przykład poprzedniej części którą też uważam za genialną a zjedzoną przez CODy i inne tego typu crapy,wymusiła taki model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2014 o 20:24, VrOObel69 napisał:

hmmm jak narazie bronie identyczne jak w poprzednim UT (tzn dokładnie takie same modele,
bo bez niektórych rodzajów giwer nie widzę serii UT).


Ekhm... to jest wciąż wczesna alpha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2014 o 20:24, VrOObel69 napisał:

hmmm jak narazie bronie identyczne jak w poprzednim UT (tzn dokładnie takie same modele,
bo bez niektórych rodzajów giwer nie widzę serii UT). Boję się tego f2p ale chyba przykład
poprzedniej części którą też uważam za genialną a zjedzoną przez CODy i inne tego typu
crapy,wymusiła taki model.


Gra ma być całkowicie darmowa, a nie oparta na jakimkolwiek modelu F2P.
Broń zaimportowano bezpośrednio z UT3 na potrzeby pierwszych testów, spokojnie.:) Wszystkie decyzje dotyczące gry i postęp prac omawiane są na bieżąco i zamieszczane na youtube, warto kanał śledzić.
http://www.youtube.com/channel/UCXArNj7cHpFqXqyyqjYVysA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawi mnie czy nowy ut będzie działał pod wszystkimi systemami czy tylko pod windą....

Windows, Linux, OS X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować