Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #102 - Wyniki gramikowego konkursu ogórkowego!

7 postów w tym temacie

Michał Grabowski

Dzisiejsze podsumowanie gramsajtowej aktywności poświęcimy w dużej mierze Waszym konkursowym wpisom na temat sezonu ogórkowego, które pojawiły się w ciągu ubiegłych dwóch tygodni, a także ogłosimy zwycięzców naszego wyzwania! Ponadto jak zwykle mogliście zapoznać się z opiniami Gramowiczów na temat gier, a także przybliżyć historię powstania Spartakusa. Zapraszam do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Co w gramsajtach piszczy #102 - Wyniki gramikowego konkursu ogórkowego!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to cieszę się, że sezon ogórkowy powoli zmierza ku końcowi. Za dużo ogórków to też nie zdrowo, a niekiedy trzeba wszamać także pomidorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 08:27, Muradin_07 napisał:


gorzej jak pomidorki są nieświeże, bo ktoś przez pięc lat z rzędu sprzedaje tego samego myjąc go w ludwiku.

tak z innej beczki, protip: jak chcecie, by ktoś na te gramsajty pisał, OGARNIJCIE TEN ^%#@%& SKRYPT GRAMSAJTÓW. Napisałem sobie tekst w wordpadzie (2lazy2installMSoffice), wrzucam w okienko dodawania tekstów, robię sobie korektę, dodaję i usuwam kilka rzeczy, klikam publikuj, ładny komunikat, że opublikowane.. i wuj, na głównej gramsajtu tekstu nie ma. Ze względu na to, że wszystkie operacje odbywają się w okienkach, żadne cofnij czy przywróć tekstu nie zwraca. Szczęśliwy, że japier^%#$% wrzucam tekst jeszcze raz w okienko, publikuję wersję surową by zobaczyć czy to g w ogóle działa, tym razem zaskoczyło. No nic, usuwam wersję testową, odpalam okienko, znowu robię korektę ale tym razem już po łebkach, umieszczam raptem połowę nowego contentu bo będąc wkur..zonym jedną częśc zapomniałem a innej mi się już nie chciało, nauczony doświadczeniami profilaktycznie kopiuję nowy tekst do schowka, publikuję, jest ładnie na głównej, chcę dodać link na foro pod zgłoszeniami.. zgon foro, i tak przez dwa dni, ale w koncu się udało. Teraz z ciekawości wbijam w ten artykuł, klikam link do mojego wpisu na GSie.. prowadzi nie do trzeciej wersji, ale do drugiej, tej sprzed korekty, bez poprawek w stylu nowy content/poprawa starego, którą usunąłem. Pierwszej ani trzeciej nie ma. Noszk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ctrl+a, ctrl+c przed zapisaniem - tja, niestety tylko tyle można zdziałać. ;P

A nowe GSy robią się... tak jak i inne poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trzeba powiedzieć jasno - gramsajty w tej formie, w której są obecnie są tak stare, że takie rzeczy zdarzają się dość często. Z tego co pamiętam z naszej rozmowy chodzi tam głównie o sesje i po prostu niekiedy zdarza się, że w trakcie edycji wpisu w edytorze po prostu kończy się sesja i tym samym wpis znika lub też pozostaje w formie sprzed edycji.

Nie wiem czy w trakcie tworzenia nowych GSów ktoś będzie w stanie to naprawić, bo każda ingerencja i próba naprawy czegokolwiek może zakończyć się jeszcze większym bałaganem. Spróbuję dowiedzieć się w tej sprawie coś więcej, podać info dalej, ale w tym przypadku raczej trzeba poczekać na nowe GSy, które są w produkcji.

A jeszcze tak w temacie to sam mam nadzieję, że w nowej wersji znikną okienka, bo sam nie jestem wielkim wielbicielem takiego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W sumie to cieszę się, że sezon ogórkowy powoli zmierza ku końcowi. Za dużo ogórków to
> też nie zdrowo, a niekiedy trzeba wszamać także pomidorka ;)
W takim razie muszę napisać do zadymka byśmy razem przygotowali jakiś przepis na keczup ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować