Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycje limitowane Call of Duty: Advanced Warfare ujawnione; prezentacja multiplayera w sierpniu, nowy trailer kampanii już teraz

18 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Atlas Limited Edition i Atlas Pro Edition to nazwy dwóch specjalnych wydań Call of Duty: Advanced Warfare. Możecie je podziwiać na wizualizacjach. Wspomniano także o edycji cyfrowej.

Przeczytaj cały tekst "Edycje limitowane Call of Duty: Advanced Warfare ujawnione; prezentacja multiplayera w sierpniu, nowy trailer kampanii już teraz" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to nastały czasy, skoro "rozbudowanej instrukcji" szukać należy jedynie w drogich, limitowanych edycjach gier. Nie, żeby mi na takowej zależało, ale robienie szumu wokół czegoś, co nie tak dawno było standardem jest cokolwiek śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, ale czy Crysis nie miał być przypadkiem trylogią? ;o Oby 4 okazała się ciekawsza od 3, w której tylko multi mnie grzało :P. Poza tym to prequel, czy sequel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następna część.. Call of Duty : Matrix uber hiper ultra wypas xD ehh.. pomimo lepiej wyglądającej grafiki nudny ten CoD się stał. Pełno akcji już wykraczającej sporo za prawa fizyki i ludzkiego rozumowania.. Hollywood przy CoD-ie to pikuś.. :P Ale jakaś masa ludków lubi takie jazdy.. i trzeba to uszanować. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 10:05, Shaddon napisał:

Ciekawe to nastały czasy, skoro "rozbudowanej instrukcji" szukać należy jedynie w drogich,
limitowanych edycjach gier. Nie, żeby mi na takowej zależało, ale robienie szumu wokół
czegoś, co nie tak dawno było standardem jest cokolwiek śmieszne...

Problem w tym, że to nie "rozbudowana instrukcja", tylko artbook.
Ktoś zbyt dosłownie przetłumaczył to, co widzi na wizualizacji tej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie to wygląda, ale czy Crysis nie miał być przypadkiem trylogią? ;o Oby 4 okazała
> się ciekawsza od 3, w której tylko multi mnie grzało :P. Poza tym to prequel, czy sequel?
to cod nie crysis, dafuq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to cod nie crysis, dafuq
WTF?! Masz na myśli Call of Duty?! A ja zastanawiałem się, kiedy ominęła mnie zapowiedź nowego Crysisa ;o. I już szukałem Propheta, jeśli to miałby być prequel! Cóż, na jedno wychodzi ;)

Ps. Widzę, że w multi będzie Levolution z Battlefielda 4 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Silnik ten sam co wcześniej... Tylko napisany od podstaw. Jeśli ze "starego" sinika można aż tyle wycisnąć do gratulacje Sledgehammer Games.

Co do fabuły prezentuje się nawet ciekawie jak na CoDa, co prawda jest to typowa hollywoodzka produkcja ustawiona na akcje i skończy się tym ze na końcu zastrzelimy K.Spacey (tego złego) ale zawsze to jakieś 8h dobrego gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbudowana instrukcja? WSAD - sterowanie postaci , 1,2,3,4...- zmiana broni, myszka - strzelanie, shift,ctrl,spacja-kucania, skakanie itp.. Odkrywam wam karty z tej instrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2014 o 15:03, saborcat-14 napisał:

Co do fabuły prezentuje się nawet ciekawie jak na CoDa, co prawda jest to typowa hollywoodzka
produkcja ustawiona na akcje i skończy się tym ze na końcu zastrzelimy K.Spacey (tego
złego) ale zawsze to jakieś 8h dobrego gameplayu.


Uwaga zdradzam zakończenie.. może być MEGA twist czujesz tą nerwowość, element zaskoczenia.. K.Spacey ucieknie helikopterem. Przepraszam za popsucie gry :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale głupoty tu wypisujecie najtańsza wersja kosztuje i zawsze kosztowała 60$ a nie 80$, za tyle to jest limitowana wersja a maksymalna wersja atlas pro kosztuje 100$ W wersji cyfrowej a z nośnikiem i w steelbooku kosztuje 120$. Kazde dziecko wie ile bedzie kosztował Top seler w podstawowej wersji w USA, zawsze 60$ nie dziwę sie, że ludzie sie wkurzają jak słyszą taka brednie, że 80$ bo to by oznaczało ok 300zl u nas za standard edition. Marny artykuł, na szybko wrzucony bez zastanowienia, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale głupoty tu wypisujecie najtańsza wersja kosztuje i zawsze kosztowała 60$ a nie 80$,
> za tyle to jest limitowana wersja a maksymalna wersjaatlas pro kosztuje 100$ W wersji
> cyfrowej a z nośnikiem i w steelbooku kosztuje 120$. Kazde dziecko wie ile bedzie kosztował
> Top seler w podstawowej wersji w USA, zawsze 60$ nie dziwę sie, że ludzie sie wkurzają
> jak słyszą taka brednie, że 80$ bo to by oznaczało ok 300zl u nas za standard edition.
> Marny artykuł, na szybko wrzucony bez zastanowienia, oby tak dalej.

odwołuje ostatnie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Następna część.. Call of Duty : Matrix uber hiper ultra wypas xD ehh.. pomimo lepiej
> wyglądającej grafiki nudny ten CoD się stał. Pełno akcji już wykraczającej sporo za prawa
> fizyki i ludzkiego rozumowania.. Hollywood przy CoD-ie to pikuś.. :P Ale jakaś masa ludków
> lubi takie jazdy.. i trzeba to uszanować. xD

No tak jak wyszedł ghosts to ludzie narzekali, że gra za prosta przypominająca mw3, teraz za dużo akcji, jak ktos chce trolowac produkt to zawsze cos sobie znajdzie do ponarzekania. Chce zwrócić uwagę, że wszystkie CoDy robią praktycznie rożne studia, dlatego nie każdemu musi pasować każda cześć, dokładnie sa ta w tym momencie 3 studia. Ja osobiście czekam na to co za rok wyda treyarch bo to studio jak dla mnie najbardziej sie stara, chociażby osobny wątek zombies, kupując BO2 otrzymuje sie praktycznie 2 rożne gry jak rownież i DLC sa naprawdę warte tych paru zł. Wiadac rownież, że sledgehammer też patrzy w stronę BO2 co po klęsce ghosts może okazać sie słusznym kierunkiem. Szybka rozgrywka i wszystko to o czym infinity ward zapomniało, czyli odrobili jak dla mnie lekcje, gra była w produkcji przez 3 lata dlatego tym razem oczekuje pełnowartościowego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żeby tylko z tą mapą nie było tak jak z Nuketown 2025,miała być na stałe a była tylko
> okazjonalnie.

Dopiero jak dali ja za darmo to wrzucili ja na stałe, w ghosts tak samo było z mapą "free fall" mozna było w nią pograć tylko w jednym trybie, który nie każdemu musiał pasować bo to jakiś miks rożnych gier był, spodziewam sie, że z atlas gore bedzie podobnie, o ile większość nie kupi rozszerzonych wersji co przy tych cenach jest raczej mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować