Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W beta-testach Destiny wzięło udział 4,6 miliona graczy

8 postów w tym temacie

"To największa beta na obecną generację konsol"

To chyba żadne osiągnięcie, bo jedyne bety, jakie były na obecnej generacji, to Blacklight i Warthunder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się.. Activision potrafi przyciągnąć miliony graczy do swoich tytułów. Tylko, że akurat w ten tytuł nie będzie dużo osób grało online na raz. To taka krzyżówka Borderlands z shooterkiem online. Wspólny co-op, eventy na mapach. Czy przełom ? Może, bo do tej pory takie rzeczy były zarezerwowane dla MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego byłem przekonany, że tytuł ten pojawi się też na PC? Mam nadzieję, że dojdzie do tego po jakimś czasie, bo o ile nie rozumiem fenomenu Halo, to Destiny wzbudziło moje zainteresowanie od pierwszych zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego byłem przekonany, że tytuł ten pojawi się też na PC? Mam nadzieję, że dojdzie
> do tego po jakimś czasie, bo o ile nie rozumiem fenomenu Halo, to Destiny wzbudziło moje
> zainteresowanie od pierwszych zapowiedzi.

PvP w Destiny jest klonem Halo, różnica tak naprawdę leży tylko w modelach i teksturach, jeżeli więc miałeś przyjemność zobaczyć multi to może zrozumiesz. Nie ukrywam jednak że to aspekt PvE w becie Destiny mnie najbardziej zachwycił... ciekawie się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować