Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deep Silver przejmuje markę Homefront i studio odpowiedzialne za Homefront: The Revolution

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wcześniejsze doniesienia o strajku twórców Homefront: The Revolution i ciężkiej sytuacji finansowej Cryteku mają swoje pokłosie. Gra powstanie już pod skrzydłami Deep Silver.

Przeczytaj cały tekst "Deep Silver przejmuje markę Homefront i studio odpowiedzialne za Homefront: The Revolution" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crytek:
"Ale my nie mamy żadnych problemów.."
"..to normalne co się dzieje.."
"Praca nad marką idzie bez problemów"

Oh wy małe kłamczuszki :D

Czyli krótko mówiąc Crytek pracuje nad 3 grami które są f2p oparte finansowo i mikropłatności. Tylko nie wiem dlaczego jest aż takie staranie o prawa i ukończenia tego homefront skoro pierwsza część była moim zdaniem porażką i przeszła bez eha. Właściwie mało kto się tą grą ekscytował. Cóż widocznie to nie produkt skierowany do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to tylko na to czekałem i nie jestem zdziwiony, że marka trafiła pod skrzydła Deep Silver. Zobaczymy co z tego wyjdzie, choć samego Homefront marką potężną to bym nie nazwał. Bardziej taką, z której można wyciągnąć coś więcej niż to, co pokazała jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu uznano, że zakup Homefrontu był nieprzemyślany i niezbyt zbieżny z nową strategią firmy, byle tylko coś dla siebie z tortu po THQ uszczknąć? Nie twierdzę, że sytuacja finansowa Cryteku jest niezachwiana, ale akurat powyższa umowa nie dowodzi moim zdaniem, że firma jest nad przepaścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że Homefront znalazł inwestora i że gra powstanie. Zapowiada się nieźle więc szkoda by było gdyby została anulowana. Fajnie też że nie potwierdziły się plotki iż Sony miało by kupić Homefronta i uczynić z niego exa.

Szkoda mi Cryteku bo lubię ich gry. Ale może dostaną nauczkę ze jak coś się uda to nie koniecznie najlepszym pomysłem jest niezwłoczne wydanie wszystkiego na nowe licencje, otwieranie setki nowych oddziałów, zaczynanie produkcji 3 gier na raz i wywalenie całej kasy na niewiadomą pokroju Ryse. Bo to są przyczyny problemów tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko nie wiem dlaczego jest aż takie staranie o prawa i ukończenia tego homefront skoro
> pierwsza część była moim zdaniem porażką i przeszła bez eha. [...] Cóż widocznie to nie produkt skierowany do mnie.

Jeśli produkt nie był skierowany do Kolegi, a nazywa go Kolega "porażką", to - moim zdaniem - zakrawa na hate.
Pierwszy Homefront był dla mnie tym, czego oczekiwałem (i czego nie dostałem) od serii Battlefield. Multiplayer był udany i grało mi się w niego dobrze. Nie przepakowano go bajerami i wodotryskami i wyszedł dzięki temu lekko oldschoolowy FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobało mi się to co zostało zaprezentowane na targach E3 w związku z nowym Homefrontem. A jeżeli w nowym studiu tworzącym grę rzeczywiście są osoby, które już tworzyły tą grę, to ma to jeszcze szansę wypalić, bo gdyby myśl przewodnią Cryteku kontynuowały osoby które nie miały nic wspólnego wcześniej z tą marką i kontynuowali by to co zostawił Crytek, to coż... mógłby wyjść potworek.
No nic, gra mnie na tyle zaciekawiła, że trzymam kciuki. Pierwsza część miała potencjał - przynajmniej fabularny, dlatego liczę że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2014 o 13:18, Terem napisał:

Pierwszy Homefront był dla mnie tym, czego oczekiwałem (i czego nie dostałem) od serii
Battlefield. Multiplayer był udany i grało mi się w niego dobrze. Nie przepakowano go
bajerami i wodotryskami i wyszedł dzięki temu lekko oldschoolowy FPS.


A nikogo nie interesuje ile osób uważa go za dobrego. Liczby sprzedanych kopii decydują i zawsze decydowały o tym czy będzie kontunuacja i dlatego tu się dziwie że ktoś głupią decyzję zrobienia kolejnej gry podjał a teraz jeszcze się tłuką o to. Może to dobry tytuł ale nie na tyle by się tak o niego szarpać i starać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może to dobry tytuł ale nie na tyle by się tak o niego szarpać i starać ;)
Po części się zgadzam. Pomysł na umiejscowienie akcji był ciekawy i daje jeszcze kilka fajnych możliwości, ale przy trzeciej części mogłoby się już przejeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować