Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Taśma #35 - Comic-Con 2014 - najważniejsze informacje w jednym miejscu

15 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Najnowsze wydanie Taśmy prawie w całości zdominowały newsy z Comic-Con 2014. W jednym miejscu zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze doniesienia z tego konwentu. Nie zabrakło też mnóstwa soczystych trailerów!

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Taśma #35 - Comic-Con 2014 - najważniejsze informacje w jednym miejscu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Teraz jak wstawiacie do tej serii zwiastuny jako części playlist, to nie widać tytułu
> filmiku, a nie zawsze po kadrze można zgadnąć, jakiego filmu to trailer :/

Tytuły są widoczne, w samym okienku z filmem. Popatrz na górny pasek, ten na którym pisze, że to z playlisty. Tam powinien być również tytuł filmu, tyle że z Youtube''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie oceniał tego zbyt pochopnie. To, że aktor gra w filmach akcji, gdzie wybuchów jest więcej niż fabuły nie musi oznaczać, iż od razu film o kultowym Kojaku będzie takim. To tak samo jak po wielu latach grania w Kiepskich Andrzejowi Grabowskiemu przypięto łatkę Ferdynanda, a potrafił wiele razy zagrać poważne postaci mafiozów i innych podobnych ciężkim charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Teraz jak wstawiacie do tej serii zwiastuny jako części playlist, to nie widać tytułu
> filmiku, a nie zawsze po kadrze można zgadnąć, jakiego filmu to trailer :/

Hej, embedy poprawione, a do tego pojawiły się jeszcze trzy dodatkowe zwiastuny (Interstellar, nowe Igrzyska śmierci i Spongebob). Smacznego! :)

@PokerMorda - w ciemno możemy zakładać, że nowy Kojak będzie bardziej napakowany akcją niż serialowy pierwowzór. Nie oznacza to jednak, że jeszcze na długo przed rozpoczęciem prac nad tą adaptacją trzeba psioczyć, że "na pewno nie będzie dobrze". Poczekajmy do pierwszego trailera :)

@Muradin_07 - święte słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To kogo zagra The Rock nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone.

Uważam, że Captain Marvel vel Shazam to celny strzał. The Rock wie jak zrobić szum wokół swojego nazwiska i przyszłych ról. Rzecz jasna musimy poczekać na oficjalny komunikat ze stajni WB, ale myślę, że sprawa jego angażu do tej roli jest już przesądzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Teraz jak wstawiacie do tej serii zwiastuny jako części playlist, to nie widać tytułu
>
> > filmiku, a nie zawsze po kadrze można zgadnąć, jakiego filmu to trailer :/
>
> Hej, embedy poprawione, a do tego pojawiły się jeszcze trzy dodatkowe zwiastuny (Interstellar,
> nowe Igrzyska śmierci i Spongebob). Smacznego! :)
>
> @PokerMorda - w ciemno możemy zakładać, że nowy Kojak będzie bardziej napakowany akcją
> niż serialowy pierwowzór. Nie oznacza to jednak, że jeszcze na długo przed rozpoczęciem
> prac nad tą adaptacją trzeba psioczyć, że "na pewno nie będzie dobrze". Poczekajmy do
> pierwszego trailera :)
>
> @Muradin_07 - święte słowa.

Nie mówię że nie będzie dobrze. Mówię tylko że ja tego pomysłu nie kupuję. Z pewnością kasy zarobi jak lodu, ale ja raczej nie zamierzam tego obejrzeć.

Chociaż, zobaczymy, może twórcy jakoś mnie zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylu trailerów to się nie spodziewałem :P I szkoda, że ten Kill Bill to takie Enhanced Edition tylko, liczyłem na trójkę.
Dzięki za kolejne wydanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylu trailerów to się nie spodziewałem :P I szkoda, że ten Kill Bill to takie Enhanced
> Edition tylko, liczyłem na trójkę.

Erm... Wydaje mi się, ale to mi się może tylko wydawać, że za bardzo nie ma jak tej historii kontynuować... Przynajmniej zakończenie dwójki tak zdaje się mówić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2014 o 00:27, PokerMorda napisał:

Vin Diesel w filmie o Kojaku? Czyli co, zamiast zagadek kompletna rozpierducha? Dziękuję
bardzo za takiego Kojaka.

W takim razie polecam Ci film "Uznajcie mnie za winnego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tylu trailerów to się nie spodziewałem :P I szkoda, że ten Kill Bill to takie Enhanced
>
> > Edition tylko, liczyłem na trójkę.
>
> Erm... Wydaje mi się, ale to mi się może tylko wydawać, że za bardzo nie ma jak tej historii
> kontynuować... Przynajmniej zakończenie dwójki tak zdaje się mówić ;-)

Sam Quentin powiedział kiedyś, że marzy mu się volume 3, w którym to swojej zemsty dokona... córka Vernity Green (dziewczynka, która widzi to jak The Bride zabija jej matkę w pierwszych minutach "jedynki").

Młoda aktorka, która grała tamtą dziewczynkę jest już dorosła, więc kto wie czy za jakiś czas Tarantino nie powróci do tego pomysłu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Tylu trailerów to się nie spodziewałem :P I szkoda, że ten Kill Bill to takie
> Enhanced
> >
> > > Edition tylko, liczyłem na trójkę.
> >
> > Erm... Wydaje mi się, ale to mi się może tylko wydawać, że za bardzo nie ma jak
> tej historii
> > kontynuować... Przynajmniej zakończenie dwójki tak zdaje się mówić ;-)
>
> Sam Quentin powiedział kiedyś, że marzy mu się volume 3, w którym to swojej zemsty dokona...
> córka Vernity Green (dziewczynka, która widzi to jak The Bride zabija jej matkę w pierwszych
> minutach "jedynki").
>
> Młoda aktorka, która grała tamtą dziewczynkę jest już dorosła, więc kto wie czy za jakiś
> czas Tarantino nie powróci do tego pomysłu... ;)
>

Sequel filmu koncentrujący się na postaci która pojawiła się na ekranie na kilka chwil... Tylko Tarantino to może ujść na sucho, heheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować