Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michel Ancel, twórca Beyond Good & Evil, zakłada nowe studio - Wild Sheep

9 postów w tym temacie

Nie wiem czy warto czekać. Wiem, że BG&E to jedna z TYCH gier. Jak Fallout, Anachronox, Planescape, Diablo I czy Archimedean Dynasty. Może BG&E@ to też będzie jedna z TYCH gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anachronox wywalał mi się po pierwszym dostaniu w twarz. To taka dobra gra była?

BGE2 miało wyjść na nowe konsole. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze do tej pory oficjalnie nic nie zapowiedzieli... Czyli że co, cieplutkie uczucia do marki jak EA do Mirror''s Edge?

Nie, sorry, trochę się nabijam, nigdy w BG&E nie grałem, więc nie bardzo mogę coś powiedzieć, co sądzę o tej grze, ale bawi mnie trochę to gadanie kolesi z Ubi, skoro żadnych oficjalnych zapowiedzi tej gry, z tego co ja pamiętam, nie było, a oni mówią że są tak podekscytowani pracą nad kontynuacją.

Swoją drogą, z całym szacunkiem dla Ubi, lubię niektóre ich gierki, ale zastanawia mnie, jakie to niby już wydane gry Ubisoftu zainspirowało BG&E? Bo to też jakoś ciężko mi kupić po przyjrzeniu się ich karierze wydawniczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jave:
> Anachronox wywalał mi się po pierwszym dostaniu w twarz. To taka dobra gra była?
>
> BGE2 miało wyjść na nowe konsole. Czekam.

"Anachronox" nie BYŁ dobry. On JEST dobry... chociaż nie... On jest rewelacyjny! Dopiero niedawno miałem okazję poznać w pełni tą perełkę. Gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Znakomita fabuła, humor tam gdzie być powinien i powaga tam gdzie być powinna, wspaniałe zróżnicowane światy, dopracowana grafika, ciekawy system walki, wyraziste postacie i... można by wymieniać dalej. Ech... ten brak kontynuacji...

Co do BG&E, nie chciałbym żeby ten sam los spotkał tą świetną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować