Zaloguj się, aby obserwować  
Makowiec

Might & Magic Heroes Online - czy warto?

6 postów w tym temacie

Jak wciąga cię levelowanie, to KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD jest lepsze xD.
Serio pograłem w Kim Kardashian dłużej niż w Herosy. Tak na poważnie, to gra jest słaba.

Kings Bounty na odwyku.. Ja tą grę nazywam wynaturzeniem, ale może kogoś wciągnąć. Ja wyrosłem z nałogu wbijania leveli i budowy miasta więc takie gry dla Amerykańców już na mnie nie działają.
Strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 00:02, SurgeonOfDeath napisał:

KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD

Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje, wzbudziłeś moje zainteresowanie.

Dzięki. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 00:20, Kadaj napisał:

Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje, wzbudziłeś moje zainteresowanie.

Dzięki. xD

Jest mega z siostrą graliśmy. O dziwo ja się pierwszy skapnąłem, że wydatki na ciuchy przyspieszają zbieranie Expa
i Fanów na Twitterze.

Spoiler

Mimo, że w Realu ciuch są dla mnie czymś nieważnym, to w grach się nauczyłem, że zawsze dają + do stat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w to ostatnio, ale okazuje się, że to będzie kolejna gra przy której trzeba siedzieć cały czas aby coś osiągnąć. Walki są drętwe, doświadczenie przybywa bardzo powoli, rozbudowa zamku też wydaje się zadaniem na kilka tygodni grania, więc doszedłem do wniosku, że to nie dla mnie, wolę prawdziwych Herosów lub King`s Bounty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od kilku dni. Nie wiem jak ma się ta gra do najnowszych hirołsów ponieważ skończyłem przygodę na HoM&M 4. Te kilka dni wystarczyło żeby zbudować trzy budynki w mieście, 13 level bohatera i przejść do 2 rozdziału. Bitwy są banalne , chyba że włączymy tryb utrudniający rozgrywkę - czyli zwiększający liczbę i ogólną siłę armii przeciwnika. Nawet walki z bossami da się wygrać w pojedynkę mimo że gra zachęca do kooperacji z innymi graczami. Jest możliwość rozgrywania pojedynków rankingowych w innymi graczami - nie sprawdzałem o co chodzi.
Raczej nie pogram za długo za to gra zainteresowała mnie na tyle że być może pokuszę się o zakup HoM&M 6 czy 7, nie wiem jaki jest obecnie najnowszy numer tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować