Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe F1 2014 ujawnione

12 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Niespodzianki nie ma – wymagania sprzętowe F1 2014 są bardzo zbliżone do tych cechujących zeszłoroczną edycję. Nawet właściciele kilkuletnich blaszaków powinni bez problemu odpalić nadchodzącą produkcję Mistrzów Kodów.

Przeczytaj cały tekst "Wymagania sprzętowe F1 2014 ujawnione" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zaskoczenia nie ma wielkiego. Ja to bym z chęcią zobaczył wymagania wersji przygotowywanej na next-geny, bo tam może być naprawdę ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mało tego, zgodnie z wczorajszą zapowiedzią w drodze są również wersje na nowe konsole Sony i Microsoftu"

I na PECETY! Na naszych blaszakach wylądują łącznie dwie gry - i w październiku i w przyszłym roku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Stawianie I7 i FXów na równi to abstrakcja. I mówi to użytkownik proca AMD.

Niby dlaczego? Wydajnością są dość podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i z Codemasters zaczyna się powtarzać sytuacja jak u konkurencji - Acti/Bizz z CoD, mianowicie co roku ten sam silnik, co roku coraz gorzej wyglądająca gra... A co ciekawsze, spotykamy się z tym nie tylko w serii F1 ale również Grid i w sumie wielu innych tytułach...

Tak, tak, grafika to nie wszystko ale nie tylko grafika się nie zmienia ale i mechanika :)

PS.
Nikt mi nie wciśnie, że grafika nie jest ważna - szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy gry potrafią wyglądać na prawdę rewelacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał, żeby to w końcu jakkolwiek symulator przypominało, albo miało jakiś realistyczny tryb jazdy. Ja rozumiem, że wąskie grono odbiorców ale codemasters zawsze wymiatało z AI więc miło by było pościgać sie w czymś wiecej niż zrecznościówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować