Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sacred 3 - recenzja

55 postów w tym temacie

trudno nie zgodzić się z ogólnym wydźwiękiem recenzji, ale pozwolę sobie dodać dwie rzeczy:
imo, sacred 3 gatunkowo to slasher/beat ''em up w konwencji (RPG) hack''n''slash, ot taki Sacred Citadel 2, niestety marketingowo non stop ktoś usilnie próbuje mi wmówić, że to jednak h''n''s :)
trochę się zbulwersowałem przy próbie porównania S3 do gier od Supergiant Games, ponieważ nowy Sacred (teoretycznie) opiera się na niezobowiązującej siekance w co-op, to Bastion i Transistor to przede wszystkim unikalny storytelling, ale jak najbardziej rozumiem ogólne skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Dlaczego Sacred?! Usunięcie najlepszych cech poprzednich części, loot, który sprowadza się do złota? Jakaś babka, która pieprzy trzy po trzy i komentarze, których nie da się słuchać, no pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutna i brutalna rzeczywistość jest taka, że jedynie pierwszy Sacred do czegoś się nadawał. Dwójka była sztywna i nudna aż do bólu, więc nie miałem wielkich oczekiwań wobec trójki. Szkoda, naprawdę szkoda, że zmarnowano tak niesamowity potencjał, jaki miała ta seria. A przecież wystarczyło wziąć jedynkę, dodać jedynie grafikę HD i wydać na nowo - sukces murowany. Dla mnie Sacred 1 plasuje się tylko minimalnie poniżej pierwszego Diabełka na podium najlepszych h''n''s, w jakie miałem okazję grać. Nie jestem w stanie zrozumieć, w jaki sposób, mając gotową i sprawdzoną receptę na sukces, można coś tak sknocić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być niezłym analitykiem żeby planować wydać coś takiego w okresie wakacyjnym, już gdy zobaczyłem rok temu pierwsze screnny z gry i to, że gra jest planowana głównie na konsole to wiedziałem, że to będzie niewypał no i się ne myliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia zawsze co ludzie sobie myślą, którzy tworzą takie gry. Czy oni naprawdę tego nie widzą, że to co robią to jest totalny syf i że spieprzyli sprawę? Czy doskonale to wiedzą, ale płacą im za te x godzin dziennie, więc kombinują jak coś zrobić, ale się nie narobić. Albo może wzorują się takimi grami jak Flappy Bird, więc uproszczają i wycinają wszystko, bo przecież większość ludzi lubi proste gry. Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadam sie niestety z recenzja gry.

sacred3 wypadabardzo blado, szczegolnie dla osob ktore graly w czesc 1 i 2 a bylo to lata temu.

Gra rownie dobrze moglaby sie nazywac Noname, bo nie ma za wiele wspolnego, chyba ze z kiepskim Sacred Citadel.

O ile zakup divinity grzech pierwotny to mega zadowolenie i pozytywne zaskoczenie (gra wciaga) to sacred3 poza grafika, namiastka humoru jest po prostu odtworcza i nudna.

To juz dungeon siedge 3 bylo ciekawsze.

Naprawde szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym że ta gra wychodzi dowiedziałem się dokładnie 30 lipca chociaż staram się śledzić tą branże i gry które wychodzą . Przeczytałem opis i od razu wiedziałem że to gniot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka. Powód? Spłycenie gry pod bezmózgich konsolowców, którzy gubią się w elementach RPG jak dzieci we mgle. Za to pokazuję środkowy palec twórcom. Mam nadzieję, że poniosą ogromne straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 14:35, Dragoniasek napisał:

Porażka. Powód? Spłycenie gry pod bezmózgich konsolowców, którzy gubią się w elementach
RPG jak dzieci we mgle. Za to pokazuję środkowy palec twórcom. Mam nadzieję, że poniosą
ogromne straty.


A ja grę zakupiłem,obejrzałem parę gasmeplayów na YT i podoba mi się system walki oraz oprawa graficzna,mam nadzieje,że będzie się fajnie grało a jak zechcę grać w klasycznego H&S to mam DIII czy Van Helsinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ileż się naczekałem na recenzje. Recenzji daję 10/10 niestety co do gry... Co to w ogołe ma być ?! Porażka, do gazetek dla dzieci z tym! Nawet za darmo tego nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 14:35, Dragoniasek napisał:

Porażka. Powód? Spłycenie gry pod bezmózgich konsolowców, którzy gubią się w elementach
RPG jak dzieci we mgle. Za to pokazuję środkowy palec twórcom. Mam nadzieję, że poniosą
ogromne straty.


I ja też mam taką nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś gra na konsoli wcale nie oznacza, iż jest bezmózgiem. Rozumiem, że na komputerach grają prawdziwi i najmądrzejsi gracze pod słońcem?

Gra może być słaba, ale nie oznacza to, że powinno się obrażać graczy korzystających z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ostrzeżenia nie robią na Tobie wrażenia to tym razem degrad -1 za obrażanie innych użytkowników i wojenki międzyplatformowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować