Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sacred 3 - recenzja

55 postów w tym temacie

> No właśnie ta część to bardziej slasher (chociaż nie chciałbym obrażać gier z tego podatunku)
> niż h''n''s.

Oswiec mnie, czym rozni sie Slasher od Hack & Slash ? To jest dokladnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2014 o 11:13, Killyox napisał:

Oswiec mnie, czym rozni sie Slasher od Hack & Slash ? To jest dokladnie to samo.


W slasherze nacisk jest na zręcznościową walkę z combosami i tak dalej. W hack & slash, czyli action-RPG w stylu Diablo, nacisk jest na loot i buildy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety gierka słabiutka. Przejście całej zajęło mi 5h wraz z dodatkowymi punktami na poziomie średnim. Brak lootu, około 7 skilów do modyfikacji na postać gdzie korzystamy z dwóch, rozwój postaci polega na łapaniu lvl-eli które i tak są określone pi razy drzwi na którym etapie jaki. Fabuły bym się nie czepiał gdyby dawała coś co było warto obejrzeć, lecz fabuła wyglądała jak z książki dla 5 latka, jest ten zły, chce zrobić coś złego, zbierzmy bohaterów i na złego.Silnik dość dobrze im wyszedł gdyby jeszcze wykorzystali jego możliwości i zrobili pełnoprawną grę, a nie gre gdzie zaimplementowali 20 modeli potworków i jazda. Gra robiona w strasznym pośpiechu ze tak uproszczono niemal do totalnego minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że recenzje rpg''ow ktore zostana wydane w do konca 2015 roku(te z kickstartera i te bez ks), beda rownie krytycznie oceniane. Precz z hype i hejtem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech całe DeepSilver padnie w końcu. Walą nieinnowacyjnymi, przedwcześnie wydanymi średniakami jak z armaty. Dead Island Riptide, Sacred 3, Risen 2... Risen 3 i DI2 to też będą tłuste kotlety, można tego już dzisiaj być pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 17:12, waski1718 napisał:

Jedynka była super, dwójka taka sobie ale trójka w ogóle totalne dno po 2 h wywaliłem
z dysku


Widzę, że gra dostaje ostro od graczy xD
Dobrze, że nie kupowałem bo bym pewnie żałował xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą grałem w Sacred 3. Fajna grafika i ogólnie dobry silnik ale jest 1 mały szczegół to nie jest Sacred nawet bliskie do Sacred 2 czy nawet 1. Już chyba wole zagrać w 2 na emulatorze windowsa vista ponieważ nie działa na 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 23:38, noxi napisał:

Przed chwilą grałem w Sacred 3. Fajna grafika i ogólnie dobry silnik ale jest
1 mały szczegół to nie jest
Sacred nawet bliskie do Sacred 2 czy nawet 1.
Już chyba wole zagrać w 2 na emulatorze windowsa vista ponieważ nie działa na 7.


Nie wiem w jaką wersje grasz, ale właśnie grę uruchomiłem. W S2 grałem jakiś rok temu i ciągle miałem na dysku. Fakt musiałem wpisać jeszcze raz serial. Po uruchomieniu pokazał mi się komunikat że gra nie może się połączyć z siecią, czyli serwery są wyłączone. Jestem ciekaw jak wygląda wersja steamowa, bo ostatni patch do dodatku to wersja 2.65.2, obsługuje wszystkie języki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować