Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Capcom pracuje nad nową wersją pierwszego Resident Evil

28 postów w tym temacie

Całe szczęście, że kiedy byłem małym chłopcem, to byłem Japończykiem i płynnie mówię, czytam, piszę i rozumiem po japońsku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Całe szczęście, że jak byłem małym chłopcem, to byłem Japończykiem i płynnie mówię, czytam,
> piszę i rozumiem po japońsku ;))

Tam się da włączyć napisy. Serio. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że 2 i 3 też tak odnowią :D

obstawiam ze jest to kwestia sprawdzenia rynku, bo wystarczy ze silnik z gamecuba przniosą i tyle, chcą sprawdzić czy stare residenty jeszcze mogą być spoko i czy jest sens robić remake 2 i 3 i wydać zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można odnieść wrażenie, że w przypadku tła po prostu podbito rozdzielczość i nałożono filtr w celu ukrycia pikselozy. Ale w tym przypadku rzeczywiście mieli trudne zadanie, materiały źródłowe zapewne gdzieś przepadły i o ponownym ich renderowaniu mowy być nie mogło...
Co jednak ważne - to wspaniała wiadomość. REmake jest jedną z najlepszych "przeróbek", jakie świat widział. Doskonale więc, że gra wreszcie trafi do szerszego grona odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za młodu unikałem Residentów, bo był za straszne. Teraz jednak grywam w horrory i w tego tez zagram-najwyżej zejdę na zawał, teraz mi już wszystko jedno, najlepsze chwile życia i tak ma się już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować