Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiada Assassin`s Creed Rogue - grę, w której wcielimy się w templariusza, zobacz zwiastun

36 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Posiadacze PS3 i Xboksów 360, zawiedzeni, że Assassin's Creed Unity ukaże się wyłącznie na konsolach nowej generacji i PC, mogą otrzeć łzy - tylko oni będą mogli zagrać w listopadzie w Assassin's Creed Rogue.

Przeczytaj cały tekst "Ubisoft zapowiada Assassin's Creed Rogue - grę, w której wcielimy się w templariusza, zobacz zwiastun" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, z początkiem 2015 roku gra ukaże się również na PC i nowych konsolach. Przenieśli taki ochłap jak Liberation, to i Rogue przeniosą. Ubi nie przepuści okazji na niemal podwójny zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się lepiej od Unity. Dołączam się do poprzednich głosów - szkoda, że nie na PC, a przecież "ta platforma jest dla Ubi równie ważna i cały czas podejmują starania, by dostarczyć graczom pecetowym rozrywkę na równym poziomie." Tak, to był sarkazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trafili, gra jako templariusz ? E tam.. póki co wychowywali mnie, że mam każdego templariusza znaleźć i pomóc mu odejść z naszego świata, a tu psikus...mam takowym grać. Nie podoba mi sie to, ale i tak się dobiorę do tego :D i szkoda, że znowu statki. Mam nadzieję, że będzie bardziej podobne do III niż IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2014 o 20:00, eske napisał:

Wytłumaczy mi ktoś politykę Ubi? Będę wdzięczny.

Na PC i current-geny wypuszczają Unity, robione od podstaw na 8. generację.

Na last-geny wypuszczają Rogue - na starym enginie, itp. - bo nadal masa ludzi ma last-geny i pieniążki na gry na last-geny. Na wiosnę/lato 2015 zapowiedzą Rogue na current-geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Honestly? Obecny zarys gry podoba mi się bardziej niż wszystkie dotychczas wypuszczone części... Już tak przyzwyczaiłem się do asasynów, że taka odmiana może dać jakiegoś kopa tej serii. Bardzo mi się podoba, powiem nawet, że z chęcią pójdę by zapolować na bractwo skrytobójców (i ten strój Shaya, epickość...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę zagrać templariuszem, a Ci mi tutaj psikus, że mam na PS3 kupić, no nie.
Niech jeszcze napiszą, że te nowe animacje parkour itd. są możliwe tylko na next-genach. . .
No, ale z drugiej strony przecież to Ubisoft. Wykręcą mamonę i za pół roku wersja "HD" na PC i konsole nowej generacji, aż zrobię screena tego posta, żeby się pośmiać jak zapowiedzą. :)

A i jeszcze, bo się powstrzymać nie mogę. Jak napisał przedmówca Shinigami, ja również nie mogę się doczekać 3 części co roku. Przecież sami się o to prosimy* !


*wg. Ubisoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XVIII-wieczna Ameryka jest na tyle ciekawym miejscem, że chętnie się tam przeniosę jeszcze raz :) I zdecydowanie podoba mi się pomysł robienia zupełnie innych gier na stare i nowe konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie. Ponad 7 części Ubisoftowi zajęło wpadnięcie na pomysł, który powinien się pojawić już w okolicach trzeciej części. Trójka i czwórka ponowiły koncepcje z jedynki mówiącą o tym, że templariusze nie są wcale tymi złymi, a asasyni nie są tymi dobrymi, więc gra o templariuszu może być faktycznie ciekawa. Teraz tylko trzeba poczekać na zapowiedź wersji PC. Unity prezentuje się dosyć nudno, więc Rogue wydaje się być świetną alternatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą doić tę markę do upadłego. Trzy, cztery (a może i pięć xD) gry rocznie - "Asasyn na Marsie", "Asasyn zabójca Faraonów", "Asasyn podróżujący do wnętrza Ziemi", "Mordercze pałeczki w akcji - czyli losy Asasyna chińczyka" czy "Asasyn hakujący smartphonem całe miasto" (ups, to już było, ale tłuszcza i tak to kupi) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować