Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden wysłany do sklepu egzemplarz GTA V przypada na jednego Kanadyjczyka

10 postów w tym temacie

"Do mniej więcej tyle, ile w roku 2012 liczyła sobie ludność Kanady. W tym momencie przypominamy, że produkcja na ten moment [...]".

*To
W tym momencie na ten moment? Trochę za dużo momentów :D
Nie, że się czepiam, ale przeczytajcie choć raz przed dodaniem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja, żeby mordować policjantów i przetrwać z jak największą ilością gwiazdek:) jak wyżej ktoś napisał, też miałem z 7- 8 lat kiedy wujek mi tą grę dał na urodziny, najbardziej się cieszyłem kiedy sam odkryłem kod, a raczej glicz na latanie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja włączałem ją po to, żeby bić się z tymi dziwnymi kolesiami co biegali grupką.
A jak lidera tej grupy trochę poszturchałeś to biegali za Tobą. Wtedy wbiegało się na moment na tory, oni po tych torach biegali, ginęli, a Ty dostawałeś sporo pkt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszkę i będzie można powiedzieć że gra przypada na jednego mieszkańca Polski, a później że co drugi dokupił na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry w których nam graczom daje się dużą swobodę i wolność są grami popularnymi. GTA, Fallout, TES, (ciężko mi to przełknąć) gry MMO też. Minecraft. Ludzie widocznie nie lubią gdy coś im się karze, wmusza. Idźta gdzie chceta i bawta się dobrze. Pod takim szyldem czy zamysłem produkuje się sandboxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować