Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes sprzedało się na jednej konsoli znacznie lepiej niż na drugiej

16 postów w tym temacie

Aż z ciekawości spojrzałem na alledrogo i ciągle 100 zł. Za demo to co najmniej 3 razy za dużo.
Niestety, jeśli gracze będą pozwalali wciskać sobie taki kit, wydawcy będą uskuteczniać podobne metody. Mam tylko nadzieję, że te 3x sprzedanych kopii na PS4 to wciąż niewielka ilość...
Nadzieja w końcu umiera ostatnia :)

... Sam pewnie w końcu kupię. Ale za tyle, ile jest warta - jakieś 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aż z ciekawości spojrzałem na alledrogo i ciągle 100 zł. Za demo to co najmniej 3 razy
> za dużo.
> Niestety, jeśli gracze będą pozwalali wciskać sobie taki kit, wydawcy będą uskuteczniać
> podobne metody. Mam tylko nadzieję, że te 3x sprzedanych kopii na PS4 to wciąż niewielka
> ilość...
> Nadzieja w końcu umiera ostatnia :)
>
> ... Sam pewnie w końcu kupię. Ale za tyle, ile jest warta - jakieś 30 zł.

Większość ludzi kupiło tą grę nie czytając recenzji po wyjściu bo jak pamiętam było zapowiadane chyba ponoć 4-8godzin rozgrywki a tu w 7 min można grę zaliczyć omijając niepotrzebne rzeczy.

Jak tak dalej ludzie będą się w jajo robić to i za dema będzie w końcu płacić hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Większość ludzi kupiło tą grę nie czytając recenzji po wyjściu bo jak pamiętam było zapowiadane
> chyba ponoć 4-8godzin rozgrywki a tu w 7 min można grę zaliczyć omijając niepotrzebne
> rzeczy.
>
> Jak tak dalej ludzie będą się w jajo robić to i za dema będzie w końcu płacić hahaha

7 minut to speed run, którego samo wyuczenie się na pamięć zajęło mi z godzinę zabawy.
Ja wbiłem w Ground Zeroes 8h luzem. Sprzedałem, żeby jeszcze mieć co robić jak kupię PS4 (grałem na ps3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Strona Zanzibaru podana w artykule nie działa. Nowy adres to: metalgearsolid.pl

No cóż jak kolektyw ma Zanzibar w poważaniu, to Zanzibar ma w poważaniu kolektyw :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 10:42, Henrar napisał:

Fallouta można przejść w 8 minut. Morrowinda w mniej niż 10 minut.


Tylko chyba nie o to tutaj chodzi. Grając tak w Fallouta i Morrowinda świadomie pozbawiasz się całego contentu który jest w każdej z tych gier. W przypadku MGSa tego contentu po prostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS4 sprzedaje się 3krotnie lepiej niż Xbox One? Wiadomość dla mnie miła, nie powiem, że nie, liczyłem na to. Nie jestem fanbojem, po prostu Xone nie ma mi niczego do zaoferowania teraz, w sumie PS4 też. Czekam na lepsze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 11:14, Dandzialf napisał:

W przypadku MGSa tego contentu po prostu nie ma.

Jak najbardziej content jest, bo misji jest tam więcej niż ta główna, która była pokazywana a trailerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 10:42, Henrar napisał:

Fallouta można przejść w 8 minut. Morrowinda w mniej niż 10 minut.

Tak ale nie chodzi o Speedruny . Jeśli normalny przeciętny gracz przechodzi tą " grę " średnio w 1.5 - 2h to coś jest nie tak . Zwłaszcza że większośc DLC zapewnia tyle samo rozgrywki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 17:23, Henrar napisał:

Jak najbardziej content jest, bo misji jest tam więcej niż ta główna, która była pokazywana
a trailerze.


Wiem. Te Side Ops czy jakoś tak (4 misje). Ale to wciąż trochę mało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować