Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amazon psuje niespodziankę: Sleeping Dogs zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One

30 postów w tym temacie

> To niech jeszcze Crysis 3 wyjdzie na nex geny aby konsolowce mogli zobaczyć te grę w
> pełni swej okazałości :)
W 30fpsach to ja nie wiem czy taka pełna okazałość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma to jak grac w fpsy na konsolach na padzie ;D... To juz TPP sie lepiej sprawdza
Wcale nie jest trudne, po kilku godzinach idzie się przyzwyczaić i zapomina się zupełnie o myszce i klawiaturze. To że niby nie da się grać wygodnie w FPSy to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 09:42, Snafu napisał:

Wcale nie jest trudne, po kilku godzinach idzie się przyzwyczaić i zapomina się zupełnie
o myszce i klawiaturze. To że niby nie da się grać wygodnie w FPSy to bzdura.


Dla Ciebie bzdura dla innych rzeczywistosc. Ja pol roku probowalem nauczyc sie grac padem w FPS-y. Zostala mi po tym tylko trauma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra mi się bardzo podobała, klimat, wątki itd. ale wymiękłem przy jej głównej zalecie - walkach wręcz, no nie dawałem sobie rady z więcej niż 3 przeciwnikami. Może spróbuję jeszcze raz tym razem na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego byłoby 30. Nie wiem co jest takiego upośledzonego w tej liczbie, skoro to jeden z progów stabilności... No ale na coś narzekać przecie trzeba;

@hydzior: Lepszy remaster dobrej gry niż kolejny, "nieprzewidywalny" kalafior. Zamiast wątpliwego złudzenia świeżości po dwóch latach oczekiwań masz sentymentalną przejażdżkę niemal od ręki;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować