• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bubsson

FIFA 15 Ultimate Team edition - czy bedzie dostepne na gram.pl?

Pytanie

Witam serdecznie.
Od pewnego czasu nurci mnie i moich znajomych pewna sprawa. Chodzi mianowicie tutaj o pre order FIFA 15 Ultimate Team Edition. Nie moge nigdzie w polskich sklepach znalezc na ta pore tego rodzaju nadchodzacej we wrezesniu gierki. Moje pytanie jest nastepujace, Czy bedzie dostepna ta edycja w sklepach gram.pl? Jesli tak to mniej wiecej kiedy bedzie to mozliwe by zakupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.08.2014 o 21:00, Bubsson napisał:

Czy bedzie dostepna ta edycja w sklepach gram.pl?


To jest więcej, niż jeden sklep? O_o

Nie wiem, czemu zadajesz to pytanie w dziale pomocy technicznej, ale chyba lepiej byłoby zadać je w konsulacie - albo w wątku o grach pudełkowych ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93136&u=104), albo o grach cyfrowych ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93134&u=123). Podejrzewam, że tam szybciej ktoś udzieli Ci informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam serdecznie.

Dnia 06.08.2014 o 21:00, Bubsson napisał:

Od pewnego czasu nurci mnie i moich znajomych pewna sprawa. Chodzi mianowicie tutaj o
pre order FIFA 15 Ultimate Team Edition. Nie moge nigdzie w polskich sklepach znalezc
na ta pore tego rodzaju nadchodzacej we wrezesniu gierki. Moje pytanie jest nastepujace,
Czy bedzie dostepna ta edycja w sklepach gram.pl? Jesli tak to mniej wiecej kiedy bedzie
to mozliwe by zakupic?

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2014 o 18:47, Carter napisał:

[m]


Ostrzeżenie - Nie podajemy linków do innych sklepów bo robią reklamę a to już kwestionuje regulamin. Wiem, że chciałeś pomóc ale trzymajmy się regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować