Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Afterfall: Reconquest - pierwsze wrażenia

10 postów w tym temacie

Ta gra to niewypał największy jaki istnieje, myślałem że po Insanity nauczyli sie coś jak robić gry ale widzę że nie, nie dość że wymagania powinny być dużo dużo niższe gdzies na poziomie GTX 460 w zalecanych bo gra nie oferuje nic graficznego co wymagało by tego co podają w zalecanych, po 2 komputery na których ta gra powstawała oraz sama gra powinny zostać spalone i zapomniec się powinno o tym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"szczególnie klimat i fabuła mogła spodobać się fanom gatunku"
Ciekaw jestem jaki to gatunek, który bazuje na fabule i klimacie.
"Początkowo miało to być Afterfall: Pearl of the Wasteland, które z czasem przemianowano na Afterfall: Reconquest. Pierwotnie planowano, by gra ukazała się w trzech epizodach, teraz mowa już o tym, że całość została jeszcze mocniej pocięta na kawałki i zabawa podzielona będzie na dziewięć części. "
I oto mamy powtórkę z historii: niezdecydowanie czyli złe gorszego początki:/
" Cała zabawa kończy się po przejściu kilku lokacji, zabiciu kilkudziesięciu potworów i wykonaniu raptem jednego większego questa polegającego na dotarciu do wskazanej osoby i porozmawianiu z nią. "
W takim razie to bardzo, bardzo, (bardzo) ^n Early Acces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest ta gra, co niby putin pisał, że popiera? bo już się gubię w tych afterfallach, myli mi się jeszcze z tym rpg kickstartrowym inspirowanym falloutami który ma wyjść w odcinkach, a Twórca robił zbiórkę od początku bo nie uzbierał... nie chce mi się czytać artykułu bo screeny mnie przerażają;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mimo wszystko trzymam kciuku za twórców z Intoxicate Studios, bo jest w tym wszystkim jakiś potencjał."

No absolutnie się nie mogę z autorem zgodzić. Z ręką na sercu przyznam, że nie grałem w Reconquest, a jedynie widziałem różne gameplaye. Twórcy zaserwowali graczom monotonną, prostacką strzelankę w mhrocznym świecie post-apo - gdzie tutaj jest potencjał? Nie dość, że sztampa, to jeszcze kiepsko wykonana. A dzielenie tego na epizody to już w ogóle kpina. Wparowałbym do tego Intoxicate i batem pogonił tych śmierdzieli leniwych, żeby debilnego TPS''a jeszcze rozdrabniać na części i wołać pieniądze od ludzi za techniczne demo. Niedługo na Early Access będą trafiać gry składające się jedynie z głównego menu, bo do tego to wszystko dąży. Wrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Putin popierał Areala, kickstarterowy scam na modłę Stalkera. To tutaj to zupełnie inny twór. Chociaż też zapowiada się badziewie. Brak niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I epizod, który trafił na Steama jest trochę nie wypałem, ani w tym fabuły za bardzo, jedynie strzelanie do tych potworków daje trochę frajdy, ot taki słaby shooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować