Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Electronic Arts pokaże na gamescomie nową grę BioWare

29 postów w tym temacie

Ta nowa gra od Bioware wygląda mi na coś w stylu filmu "Kronika"... Film był z tego niezły, ciekawe jak to by wyglądało w formie gry.

Co do samego Line Up''u, trochę się rozczarowałem, liczyłem na jakieś info odnośnie nowego Need for Speed''a. Wiem, premiera za rok, ale jakiś teaser, czy coś dla zaintrygowania graczy można by dać. Chyba, że szykują niepodziankę. Pomarzyć dobra rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zostales wybrany!" - będę pierwszym bohaterem, który ma to gdzieś :p za rok nowa gra od bajoroweru będzie po 5zl wszędzie, wtedy się zastanowie czy dobrze mnie wybrali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to w pewnym stopniu przypomina coś na kształt Herosów, nie wiem dlaczego... ale dobra, koniec domysłów. Niech mnie zaskoczą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz mój strzał. Będzie to gra o nastolatkach którzy jakoś dostali moce które ktoś chce im zabrać i tu zaczyna się coś innowacyjnego, zaczynamy jako szarak który z biegiem czasu zdobędzie coraz więcej mocy ale to nie wszystko będziemy też kompletować drużynę podobnych szaraków tak żeby była jakaś odmiana :)

PS: Kiedy powiedzą coś o nowym ME :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby oceniać na podstawie tego "teasera", to można sądzić, że to coś z elementami horroru plus jakieś supermoce. Zależy oczywiście, na ile ten viral ma cokolwiek wspólnego z faktyczną grą. Gdy angażują takich ludzi jak Hudson, to wątpię aby wyszedł z tego dobry horror :P Bardziej byłbym zainteresowany detalami na temat nowego ME, ale to raczej nieprędko zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie niczym dziwnym, jeśli pokażą tytuły które wymieniacie. Choćby trailery.

Na E3 nie pokazali nic właściwie poza nazwami tytułów.

Czymś muszą zaskoczyć żeby o nich pisano, a wymienione tu tytuły? FIA nie ma czym, Hardline już pokazany i nawet ograny, DA masa filmików. Dawngate nie mam pojęcia, ale dla wielu to tylko kolejna gra moba, która chce zarobić na popularności starszych braci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Um...A w ME nie zbieraliśmy na początku "trochę więcej niż szaraków, ale dalej no-name galaktyczne"?

W sumie sam czekam na jakieś informacje o ME4, ale "You''ve been chosen" póki co mi się podoba pod względem marketingowym. Jestem ciekaw co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować