Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Electronic Arts pokaże na gamescomie nową grę BioWare

29 postów w tym temacie

> Ta nowa gra od Bioware wygląda mi na coś w stylu filmu "Kronika"... Film był z tego niezły,
> ciekawe jak to by wyglądało w formie gry.
>
> Co do samego Line Up''u, trochę się rozczarowałem, liczyłem na jakieś info odnośnie nowego
> Need for Speed''a. Wiem, premiera za rok, ale jakiś teaser, czy coś dla zaintrygowania
> graczy można by dać. Chyba, że szykują niepodziankę. Pomarzyć dobra rzecz...

Może w ramach niespodzianki EA zaprezentuje krótki teaser nowego Need For Speeda''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po słowach "zostałeś wybrany" pierwsze co przychodzi mi na myśl to coś w rodzaju MMO.
> Oby nie, zobaczymy.

Niby czemu nie? Może wyszłoby w końcu coś godnego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 22:39, czopor napisał:

Niby czemu nie? Może wyszłoby w końcu coś godnego uwagi.


Zapewne kolejny zaskakujący themepark. Nie dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ta nowa gra od Bioware wygląda mi na coś w stylu filmu "Kronika"... Film był z tego
> niezły,
> > ciekawe jak to by wyglądało w formie gry.
> >
> > Co do samego Line Up''u, trochę się rozczarowałem, liczyłem na jakieś info odnośnie
> nowego
> > Need for Speed''a. Wiem, premiera za rok, ale jakiś teaser, czy coś dla zaintrygowania
>
> > graczy można by dać. Chyba, że szykują niepodziankę. Pomarzyć dobra rzecz...
>
> Może w ramach niespodzianki EA zaprezentuje krótki teaser nowego Need For Speeda''a ;)
>
Może... Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie pseudo-rpg ME z miałką fabułą w ogóle nie robi. Niech zapowiadają - będzie taką samą produkcją na jeden strzał jak dwójka i trójka...
Od Bioware chcę dobrego, solidnego RPGa - co najmniej jakości pierwszego DA (dwójka - i z tego co widzę też najpewniej trójka - to takie same miałkie zręcznościówki jak ME2 i 3).

Jak widać, tylko pierwsze części sag wychodzą im dobrze. Oby nowy tytuł utrzymał tę tradycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 13:05, Campbell napisał:

A mnie pseudo-rpg ME z miałką fabułą w ogóle nie robi. Niech zapowiadają - będzie taką
samą produkcją na jeden strzał jak dwójka i trójka...

Może twoim zdaniem, ale niektórzy przechodzili te tytuły po kilka razy. Połączenie strzelanki z elementami RPG akurat tutaj sprawdziło się dobrze. Te narzekania na brak "czystości" RPG z tego powodu zawsze wydawały się cokolwiek śmieszne. No i skoro podobało ci się pierwsze DA, które miało w sumie najbardziej typową fabułę (Darkspawny i Blight, jako pradawne zagrożenie itp.), to trochę dziwne, że nie podobały ci się seria ME i DA2 (pod względem fabularnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ta nowa gra od Bioware wygląda mi na coś w stylu filmu "Kronika"... Film był z tego
> niezły,
> > ciekawe jak to by wyglądało w formie gry.
> >
> > Co do samego Line Up''u, trochę się rozczarowałem, liczyłem na jakieś info odnośnie
> nowego
> > Need for Speed''a. Wiem, premiera za rok, ale jakiś teaser, czy coś dla zaintrygowania
>
> > graczy można by dać. Chyba, że szykują niepodziankę. Pomarzyć dobra rzecz...
>
> Może w ramach niespodzianki EA zaprezentuje krótki teaser nowego Need For Speeda''a ;)
>
Też mam taką cichą nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować