Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa wersja Diablo 3 pozwoli przenieść sejwy z minionej na nową generację

35 postów w tym temacie

Heh Blizzard pokazuje jak się robi pieniądze na głupocie ludzkiej :"Patrz! Można przenieść zapisaną grę ze starej konsoli na nową. Jedyne co musisz zrobić, to WYDAĆ PIENIĄDZE JESZCZE RAZ NA TO SAMO kupując jeszcze raz tę samą grę!"
Ciekawe ilu naiwnych się na to weźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Heh Blizzard pokazuje jak się robi pieniądze na głupocie ludzkiej :"Patrz! Można przenieść
> zapisaną grę ze starej konsoli na nową. Jedyne co musisz zrobić, to WYDAĆ PIENIĄDZE JESZCZE
> RAZ NA TO SAMO kupując jeszcze raz tę samą grę!"
> Ciekawe ilu naiwnych się na to weźmie...

Problem w tym, że tacy ludzie się znajdą. I dopóki będą chętni, to takie rzeczy będą powstawać. Smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Heh Blizzard pokazuje jak się robi pieniądze na głupocie ludzkiej :"Patrz! Można przenieść
> zapisaną grę ze starej konsoli na nową.

Ktos tu chyba zapomina ze Ultimate Evil Edition zawiera rowniez Reaper of Souls ktorego na konsolach jeszcze nie bylo.
Nie widze w tym nic pokazujacego "jak zarabiac na glupocie ludzkiej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ciukam na PC, muhahaha :P Blizz powinien umożliwić pobranie wersji na PS4/X1 tym, którzy mają grę na PS3/X360, a co za tym idzie możliwość kupna samego dodatku, np tylko w wersji cyfrowej. Ale po co. $$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież podobną cenę miał sam Reaper of Souls na PCty w dniu premiery, a gry na konsole są droższe. Kurna, dostają na PŁYCIE dodatek do gry wraz z podstawką w cenie samego dodatku z PCta i jeszcze płaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak źle i tak niedobrze. Fajnie, że taka opcja się pojawiła, mogę się założyć, że gdyby było inaczej, tak czy siak wieszalibyście psy na Diablo. Tak dla zasady. Mówię to z perspektywy PCtowca, zwyczajnie irytuje mnie takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Nie mogę już edytować)

Niektórzy z Was zachowują się tak, jakby ktoś z pistoletem przymuszał do kupna tego tytułu. No ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP
1. Po co bronisz blizzarda?
2. To ta sama gra i nie ma sensu kupować jeszcze raz tego samego produktu.
3. Nikt nie zmusza do kupowania tejże.
Reszta jest flejmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 23:11, SerwusX napisał:

@UP
1. Po co bronisz blizzarda?

Nie bronię Blizzarda, nie potrafię tylko zrozumieć tej nieoczekiwanej fali hejtu. Zdaje się, że każdy głos rozsądku traktowany jest jako "bronienie" złych kapitalistów i oznaka fanboystwa.

Dnia 07.08.2014 o 23:11, SerwusX napisał:

2. To ta sama gra i nie ma sensu kupować jeszcze raz tego samego produktu.

Wydanie zawiera dodatek, którego wcześniej nie było. Ktoś grał na X360, ale kupił XONE. Stara konsola leży gdzieś w kącie. Gracz dalej pograłby sobie w Diablo, to nie jest gra na 6h. A że w pudełku jest też Reaper of Souls w cenie takiej jak na PC, dlaczego by nie skorzystać?

Dnia 07.08.2014 o 23:11, SerwusX napisał:

3. Nikt nie zmusza do kupowania tejże.

No i o to w tym wszystkim chodzi. Nie rozumiem więc dlaczego niektórzy tak postrzegają tę sytuację. Niewątpliwie pojawią się gracze, którym ta opcja się przyda, to miły ukłon w ich stronę. Nie rozumiem dlaczego inni spinają z tego faktu dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z hejterami nie wygrasz ;P Będa się czepiać danej firmy nawet bez powodu . Sam nie jestem fanem Blizzarda wręcz przeciwnie , ale akurat ten pomysł wydaje mi się ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takiej cenie podstawka + dodatek to super oferta. Nie rozumiem tych narzekających :D Ja podstawkę sprzedałem jakiś tydzień temu za 70zł, dorzucę 60zł i mam Ultimate Evil, jak dla mnie to niedrogi interes, a grać będę hoho i trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 04:25, Panopticon napisał:

mało im, że skopali grę dla ludzi z samą podstawką, to jeszcze nabijają kabzę na naiwności
i kupowaniu tego samego dwa razy


Nikt nie każe Tobie kupować drugi raz... Gdzie masz napisane "Musisz kupić bo to obowiązek" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre... mój post to żaden hejt. Po prostu przedstawiłem w nim swój punkt widzenia, do którego mam prawo i sposób w jaki postrzegam politykę stosowaną przez firmę Blizzard ( do tego też mam prawo ) w stosunku do gry omawianej w artykule i nie tylko.
I co? Zabronicie mi mieć taki pogląd i pisać o tym na forum, które właśnie temu służy?
Jak ktoś ma ochotę, proszę bardzo, niech sobie kupi i gra, na zdrowie. Jego sprawa, jego kasa, jego sposób na rozrywkę.
Najważniejsze by komuś gra sprawiała radość i przyjemnie przy niej spędzał czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wpadliście może na to, że jak ktoś ma tytuł na PS3/Xbox360 przesiadł się na nową konsolę i SPRZEDAŁ grę by kupić nowszą/lepszą wersję z dodatkiem? Opcja z przeniesieniem save''a jest bardzo cenna w takim wypadku. A ludzie od razu o wyzysku i naciąganiu graczy.

Ludzie jak zwykle będą narzekali. Cóż żyjemy w kraju malkontentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować