Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa wersja Diablo 3 pozwoli przenieść sejwy z minionej na nową generację

35 postów w tym temacie

> Problem w tym, że tacy ludzie się znajdą. I dopóki będą chętni, to takie rzeczy będą
> powstawać. Smutne, ale prawdziwe.

Przesadzacie... Ja kupiłem Diablo 3 na Xbox 360 i sprzedałem ze stratą 10zł. Teraz kupię D3:UEE i wyjdzie mi taniej niż gdybym kupił podstawkę plus dodatek na PC. I zawsze mogę to potem sprzedać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że gdyby za te 120 złotych dali SAM dodatek bez podstawki to flame''u by nie było. A może każdy liczy, że dadzą go za 50 złotych jak się odliczy podstawkę? Ludzie, opanujcie się. Taką cenę miał RoS na PC i taką ma na konsole. To bardziej ukłon w stronę tych, którzy kupili nextgeny - nie muszą drugi raz kupować podstawki i mało tego, mogą przenieść postać z pastgenów. O co Wam chodzi?

Pastgeny też dostały D3 na płycie wraz z RoS - za sam dodatek zapłacilibyście tyle samo. To co Wam za różnicę ta podstawka tam robi? Czasami nie pojmę niektórych ludzi.
A jak Wam nie pasuje cena to sprzedajcie podstawkę i kupcie RoSa z pieniędzy ze sprzedaży - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 10:16, Dan14NR napisał:

Pastgeny też dostały D3 na płycie wraz z RoS - za sam dodatek zapłacilibyście tyle samo.
To co Wam za różnicę ta podstawka tam robi? Czasami nie pojmę niektórych ludzi.


Zapewne, ale Blizzard nie słynie z uczciwości wobec swoich graczy.

Dnia 08.08.2014 o 10:16, Dan14NR napisał:

A jak Wam nie pasuje cena to sprzedajcie podstawkę i kupcie RoSa z pieniędzy ze sprzedaży
- proste.


Już widzę jak sprzedajesz samą podstawkę tuż przed premierą dodatku z podstawką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaniem wielu blizzard powinien stworzyć grę, którą będzie sprzedawał na jednym nośniku, działającym zarówno na konsolach wszystkich generacji jak i PC? Wróć... Powinien rozdawać ją za darmo, jako organizacja charytatywna. Albo jeszcze lepiej, rozdawać ją za darmo tylko Polakom, bo przecież Niemców i innych stać...

Ludzie ogarnijcie się, activision blizzard ma zarabiać i to właśnie robi, jak się Wam to nie podoba to grajcie w sapera, a nie wyskakujecie wiecznie z pretensjami że zdzierają z Was kasę.

Swoją drogą, dostarcza nam gry naprawdę świetnej jakości, które znacznie wybijają się poza przeciętność, mimo że mogli by działać tak jak z CoDami albo innym gównianym tasiemcem...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Już widzę jak sprzedajesz samą podstawkę tuż przed premierą dodatku z podstawką. :D"

Sprzedałem dwa tygodnie temu za 70zł xD Jakoś się dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 10:24, Dandzialf napisał:

Zapewne, ale Blizzard nie słynie z uczciwości wobec swoich graczy.

A z czego słynie? Mam większość gier ich produkcji i nigdy nie narzekałem ani na obsługę klienta ani na stosunek cena/jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 14:26, Dandzialf napisał:

Z robienia czego chce, przy poklasku "fanatycznych wyznawców". :D

Ktoś chyba nie widział ponad 500-stronicowych tematów z krytyką na MMO Champion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 17:55, Arcling napisał:

Ktoś chyba nie widział ponad 500-stronicowych tematów z krytyką na MMO Champion...


I jak widać... dużo to nie daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 18:33, Dandzialf napisał:

I jak widać... dużo to nie daje :)

No tego nie wiemy, ile z odejść w ostatnich czasach było spowodowane jakimiś błędami, obarczeniem kogoś za odpowiedzialność itd., bo takich powodów nigdy nie podają. Mocno ludzie ich niedawno zjechali za ogłoszenie, iż Karabor (przyszłe Black Temple) i Bladespire Fortress nie będą stolicami frakcji, za to będą forty frakcyjne umieszczone na małej wysepce. To i kilka innych rzeczy, mi się również mocno nie podoba, z drugiej strony pewne cięcia zwykle w grach są niezbędne, jak mają określony deadline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Zapewne, ale Blizzard nie słynie z uczciwości wobec swoich graczy.
> A z czego słynie? Mam większość gier ich produkcji i nigdy nie narzekałem ani na obsługę
> klienta ani na stosunek cena/jakość.

chciałem ponarzekać na Blizzard, straciłem konto BN dwa lata temu ale teraz widze że zmienili procedury i mogę się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Heh Blizzard pokazuje jak się robi pieniądze na głupocie ludzkiej :"Patrz! Można przenieść
> zapisaną grę ze starej konsoli na nową. Jedyne co musisz zrobić, to WYDAĆ PIENIĄDZE JESZCZE
> RAZ NA TO SAMO kupując jeszcze raz tę samą grę!"
> Ciekawe ilu naiwnych się na to weźmie...

A ja np. mam ps4 i pcta, i kupilem podstawke i dodatek, i nie bede zalowal na gre - w koncu bede mogl zasiasc z padem na kanapie i pograc w to co lubie ;)
za kazda czesc dalem po 40 euro, a tu obie gry na plejke za 70, takze jest taniej. No ale nie ma to jak ponarzekac bo sa chetni a ja odpadam z tego czy innego powodu. Na ps4 nie ma fajnych gierek (takich co mi sie podobaja przynajmniej, no ze 3 beda) a diablo musi sie sprawdzic :) Toz to taka prosta gierka, fajnie wrocic do domu i zasiasc w kanapie i bezmyslnie potworki ubijac :)

Poki bedzie zainteresowanie, gra bedzie sie sprzedawac. Ja ps3 nie mam, a na 4ce bym chetnie zagral. I wlasnie do kogos kto nie gral na pc, ps3 czy xie jest to kierowane.
Skonczcie sie czepiac.

Blizzard Entertainment to biznes, dzis juz ogromny, a w biznesie chodzi tylko o robienie pieniedzy. Czy ktos z was pare miesiecy pracy za darmo by oddal? Fakt, gra na kolejna platforme to az tyle roboty ni ma, ale zawsze jest.
Nie pisalem na gram od kilku lat, poczytalem to wasze narzekanie, i musialem swoje 3grosze wrzucic.

p.s. Czemu podaje ceny w euro? Jaki kraj taka waluta, bez tekstow typu ''pan za granico'' prosze.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować