Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs! Blue Ruin - odpowiedz na pytania, zgarnij pakiet filmów!

8 postów w tym temacie

Ja generalnie lubię motyw zemsty sam w sobie. Powiedzmy, że bardzo mi się podoba to co zaproponowali w Final Fantasy VII. (uwaga, spoilery) Ścigamy Sephirotha i wszystko jest cacy. Nie potrzeba nam więcej powodów, żeby go ścigać, bo i tak jest już dość zły i walnięty, a poza tym świat sam się nie uratuje. Aż tu nagle ten zabija Aeris/Aerith, kolesiówę, z którą zdążyliśmy się zżyć, więc teraz jeszcze bardziej nam zależy na dorwaniu tego drania. Z ratowania świata robi się z tego sprawa osobista. I to nie tak, że Cloud chce go dorwać, również graczowi zaczyna w tym momencie zależeć na pomszczeniu jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja generalnie lubię motyw zemsty sam w sobie. Powiedzmy, że bardzo mi się podoba to co
> zaproponowali w Final Fantasy VII. (uwaga, spoilery) Ścigamy Sephirotha i wszystko jest
> cacy. Nie potrzeba nam więcej powodów, żeby go ścigać, bo i tak jest już dość zły i walnięty,
> a poza tym świat sam się nie uratuje. Aż tu nagle ten zabija Aeris/Aerith, kolesiówę,
> z którą zdążyliśmy się zżyć, więc teraz jeszcze bardziej nam zależy na dorwaniu tego
> drania. Z ratowania świata robi się z tego sprawa osobista. I to nie tak, że Cloud chce
> go dorwać, również graczowi zaczyna w tym momencie zależeć na pomszczeniu jej.

"Pamiętajcie, że musicie odpowiedzieć na pytania w formularzu konkursowym."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Pamiętajcie, że musicie odpowiedzieć na pytania w formularzu konkursowym."

W formularzu konkursowym, trzeba było odpowiedzieć na pytanie odnośnie filmu. W komentarzu, można mówić o grze w ramach próby zgarnięcia biletów.

Cytuję:
"Przekonajcie nas w komentarzu pod tą wiadomością"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w pamięć zapadł mi pierwszy Max Payne. Praktycznie od samego początku gra wciąga nas swoim klimatem, ukazując rządzę zemsty głównego bohatera, którym kierujemy. Bez skrupułów likwidujemy kolejnych wrogów w odwecie za zabicie dziecka i żony głównego bohatera już na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohh! wait. No niestety ale muszę podziękować, bo nie widzi mi się jechać przez pół Polski na jeden film... Ehhh... no nic, niedoczytałem i tak wyszło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować