Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sleeping Dogs na nowe konsole już oficjalnie, z trailerem i screenami

25 postów w tym temacie

I zgaduje, że dowalą piękną cenę 249 zł, jak większość gier na obecną generację, z czego niektóre nie są warte takiej ceny. I choć Sleeping Dogs jest dla mnie świetną grą, to pozostanę przy swojej wersji na PS3, przynajmniej dopóki nie stanieje na ps4 ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna, aczkolwiek chyba się nie skuszę, z racji tego, że ograłem na PC.

Za to mogę powiedzieć jedno: ja chce w takiej wersji Dragons Dogme, ta gra na PS3 wygląda i chodzi kiepsko. Nie ważne czy wyjdzie na PC, PS4, ale ta gra na to zasługuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 19:53, RENMEi napisał:

Gra świetna, aczkolwiek chyba się nie skuszę, z racji tego, że ograłem na PC.

Za to mogę powiedzieć jedno: ja chce w takiej wersji Dragons Dogme, ta gra na PS3 wygląda
i chodzi kiepsko. Nie ważne czy wyjdzie na PC, PS4, ale ta gra na to zasługuje!

Ja bym chciał zobaczyć w dzisiejszej grafice Shadow of the Colossus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 22:20, DrakeBurn napisał:

Dzięki tobie generacja nieśmiesznych żartów również.

Po pierwsze to nie żart . Po drugie mnie nie zadowala to że na "nowych konsolach " jedyne w co można pograć to nowe wersje gier z czasów PS 3 i Xbox 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze to nie żart . Po drugie mnie nie zadowala to że na "nowych konsolach " jedyne
> w co można pograć to nowe wersje gier z czasów PS 3 i Xbox 360.

Ja grałem na PC. Podobało mi się. Fakt, chcą zarobić kolejny raz. Nikt jednak do kupowania nie zmusza, a tylko mogą grono fanów powiększyć. Pewnie i tak pracują nad tym Triad Wars, a dodatkowa kasa zawsze przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale problemem jest że po raz kolejny próbuje się zarobić na tym samym( nowe wersje Tomb raidera i The last of us gier które mają tylko nieco ponad rok ) a nowych tytułów jest jak na lekarstwo. No cóż polityka zrozumiała ludzie kupili na poprzednich konsolach to kupią i na tych . No cóż przynajmniej jest coraz mniej powodów żeby kupić nową konsolę wcześniej niż za kilka lat :P Tyle z mojej strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to jednak faktu, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie grały jeszcze w dane tytuły czy też chcą odświeżyć sobie dane gry.

Powiedzmy sobie szczerze - to dopiero początek nowej generacji konsol. Zawsze było tak, że na początku gier było naprawdę mało i trudno było cokolwiek wybrać. Dlatego też dobrze, że pojawiają się remastery niektórych tytułów. Na przykład takiego The Last of Us, dla którego nie będę musiał kupować PS3 aby zagrać w grę, którą wszyscy nazywają jedną z najlepszych gier zeszłej generacji. I głównie dla tych osób są tworzone wersje na PS4 i XBox One, ciężko jest przecież namówić kogoś go kupienia gry jeszcze raz jeśli już w nią grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie, że odnawiane gry na ps4 są drogie.. To nie kupujcie! Poczekajcie z parę miesięcy lub z rok a wtedy będą nawet darmowe w PS+.

Boże chryste.. Ja np wiem, że w dniu premiery na pewno kupie GTA 5 aby znów przejść i wydam znów 200zł bo gra tego warta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 22:37, Morrdin napisał:

No cóż polityka zrozumiała ludzie kupili na poprzednich konsolach
to kupią i na tych .


Przecież większość tych remasterów wychodzi również na PC, a dziwnym trafem na tanie remastery Age of Empires 2, Baldur''s Gate, Rise of Nations i innych gier jakoś mało kto narzeka. Grałeś, nie chcesz - nie kupuj i nie stękaj. Tak ciężko zrozumieć, że kupujący mógł w grę nie grać, mógł grać ale jej nie skończyć, mógł grać ale sprzedać, czy kupi ją z innego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeczytać cały mój post niż odpowiadać na tylko jego małą częśc bo jeśli to zrobisz to zrozumiesz że moje narzekanie dotyczy czegoś zupełnie innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować