Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sierra po latach niebytu powraca do świata żywych

44 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Sierra - producent i wydawca gier PC, który w 2008 roku wniósł o ogłoszenie upadłości, wznawia działalność. Activision przygotowało teaser - stronę, z której wynika, iż więcej informacji możemy spodziewać się na nadchodzącym GamesComie.

Przeczytaj cały tekst "Sierra po latach niebytu powraca do świata żywych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daje łapę uciąć że będą remasterować stare gry. Toć tak hamsko modne się zrobiło z nowymi konsolami że aż boli. Po co robić nowe gry? WALIMY HD VERSION! Teraz nawijka o Sleeping Dogs na ps4 i xone. Po co?! Toć to taki gniot był że nie mogłem w to grać po 2 dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 20:09, killer112 napisał:

Daje łapę uciąć że będą remasterować stare gry. Toć tak hamsko modne się zrobiło z nowymi
konsolami że aż boli. Po co robić nowe gry? WALIMY HD VERSION! Teraz nawijka o Sleeping
Dogs na ps4 i xone. Po co?! Toć to taki gniot był że nie mogłem w to grać po 2 dniach...

Czyli jednak taki gniot nie był że spędziłeś przy tym 2 dni. Ja tą grę ograłem i grało mi sie lepiej niż w GTA.

Sierra chyba odpowiadała również za King's Questa V prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 20:39, Tarasada napisał:

Sierra chyba odpowiadała również za King''s Questa V prawda?


Sierra odpowiadała za wszystkie części King''s Quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłyby wspaniałe wieści, gdyby nie Activision. Mam tylko nadzieję, że nie skończy się na tym, że wypuszczą na próbę jednego S.W.A.T.-a, żeby pokazać jak sobie z FPS-ami radzą, a następnie przejmie ich Infinity Ward, albo będą kolejną ekipą robiącą CoD-y...
Chyba że wyjdzie im słaby FPS, to wtedy będą pomagać przy filmowych adaptacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 20:39, Tarasada napisał:

Czyli jednak taki gniot nie był że spędziłeś przy tym 2 dni. Ja tą grę ograłem i grało
mi sie lepiej niż w GTA.

Sierra chyba odpowiadała również za King''s Questa V prawda?


2 dni to nie 48 godzin jak to pewnie nerdziochy liczą. Może z 4 godzinki pograłem przy kilku podejściach, thats all...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mają jeszcze prawa do Arcanum? Niech robią drugą część.

Arcanum to Troika Games glownie. Sierra byla wydawca z tego co wiem. ale devem troika games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 21:33, killer112 napisał:

2 dni to nie 48 godzin jak to pewnie nerdziochy liczą. Może z 4 godzinki pograłem przy
kilku podejściach, thats all...

Odróżniam dobe od dnia, nie musisz mnie pouczać. Po za tym co Ci się w nim nie podoba? Walki są zrealizowane bardzo filmowo, otoczka fabularna lepsza niż w GTA IV moim zdaniem, bardziej zżyłem się z Wei Shenem niż Nico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej niewiele dobrego z tego wyjdzie skoro są w rękach Activision. Może liczą na sentyment do marki, ale ta już przed zniknięciem nie miała zbyt dobrej reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym w siódmym niebie, gdyby zremasterowali SWAT 4 i dodali kilka nowych opcji (np. niesamowicie trudne dla antyterrorystów celowanie przez muszkę i szczerbinkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować