Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Epson EH-TW5200 - test projektora dla graczy

12 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2014 o 20:36, Diverso napisał:

Informacja zawarta jest w tekście, cena to około 3 tysięcy złotych :)

Ok musiałem nie doczytać bo musnąłem tylko tekst w poszukiwaniu właśnie ceny. Drogo dość ale dla kogoś kto ma kasę zabawa z tym będzie przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój prjektor :) Zabawa świetna jak sie gra na 100 calowym ekranie, ale to tylko gry, które dają możliwość grania z padem w ręku. Co do okularów to wcale nie są takie drogie! Ja za swoje dałęm 60 zł - nie trzeba kupować orygnalnych od epsona, wystarczą zamienniki od Samsunga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też gram na projektorze (LED). 120 cali i gra się świetnie, już nie potrafię grać na TV 40 bo ekran jest za mały. Jedyna wada to ten szum, ale wystarczy trochę mocniej puścić głośnik lub założyć słuchawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten projektor jest niezły bo ma naprawdę niezły współczynnik ceny do możliwości, można by powiedzieć że jest bardzo tani przy tym co oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2014 o 15:20, Sadhu napisał:

A to się wyświetla na ścianie czy na specjalnym materiale?

Na czym chcesz, byle by było białe i płaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2014 o 17:33, Dared00 napisał:

byle by było białe


No nie do końca. Oprócz białych są ekrany szare i coraz częściej stosuje się ekrany czarne.
Sam planuję właśnie przerobienie jednej ściany pokoju na "ekran" dla projektora. Będzie malowana na czarny mat bo żaden biały ekran nie da takiego kontrastu jak czarny : )
Tylko w przypadku czarnych ekranów bardzo ważna jest moc lampy projektora bo obraz ze słabszych projektorów będzie na czarnym ekranie po prostu słabo widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować