Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Act of Aggression - oldskulowy RTS twórców serii Wargame na pierwszym trailerze

25 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Studio Eugen Systems, mające na koncie między innymi strategie Act of War i R.U.S.E., oficjalnie zapowiedziało RTS-a Act of Aggression, który „perfekcyjnie zmiksuje polityczne intrygi i wysokiej jakości oprawę graficzną z solidną, oldskulową mechaniką rozgrywki”.

Przeczytaj cały tekst "Act of Aggression - oldskulowy RTS twórców serii Wargame na pierwszym trailerze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2014 o 10:49, Budo napisał:

Wygląda nieźle. Szukam jakichś dobrych rtsów, bo coś mi się wydaje, że jest posucha.


ps. oldskulowy...


Gatunek już naprawdę dawno wymarł wyjątkami są tylko COH 2 i ostatni dodatek do Starcrafta 2, niczego innego sobie nie przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /.../
> Gatunek już naprawdę dawno wymarł wyjątkami są tylko COH 2 i ostatni dodatek do Starcrafta
> 2, niczego innego sobie nie przypominam.

Nadal można grać w pierwszego COH czy czekać na kilka gier tego typu, jakie mają się pojawić.

Faktycznie, gry tego typu już nie powstają, do tego stopnia, że o ile te nowe (np. Grey Goo i Etherium: War Begins) nie będą miały bugów sprawiających, że są niegrywalne, to dam im szanse :P

Tradycyjne RTSy są niespotykane - zamieniły się w nowoczesne gry 4X (Sins of a Sollar Empire) lub w taktyczne (moim zdaniem bardziej to pasuje do gier jak DoW II). Pominę, co zrobili z Supreme Commander 2, bo jedynka nadal wygląda lepiej i jest .... logiczniejsza.

Nawet nic nie wiadomo, o nowych częściach Settlersów, jeśli już zapomnimy, że to gry bardziej ekonomiczne, a 5, która była najbardziej tradycyjnie RTSowa była również najbardziej nielubianą częścią. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Boguslav4
Już wiadomo, że nowe Settlersy będą skopane. Mix RTS z hacknslashem w skrócie. Ubisoft mnie wk&%^&%# dobitnie.

Zawsze jest jeszcze Planetarka, ale do mnie w ogóle nie przemawia.

Czemu nikt nie może zrobić gry w stylu klasycznych Settlersów 3 czy bardziej wymagających gier Cultures...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nic nie wymarło, jest chwilowa przerwa. Mam już swoje lata i jestem cierpliwy, więc mogę poczekać- kwestia czasu aż ktoś wypuści dobrą strategię. Już wróżyli jakiś czas temu śmierć platformówek, albo rpegów z rzutem izometrycznym, a tu proszę- te gatunki odżyły i mają się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę ma to być coś w stylu C&C, razem z charakterystycznym stawianiem baz, to ten tytuł może być jak najbardziej wart zainteresowania. Pozostaje czekać, co też z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2014 o 14:10, Arcling napisał:

Jeśli naprawdę ma to być coś w stylu C&C, razem z charakterystycznym stawianiem baz,
to ten tytuł może być jak najbardziej wart zainteresowania. Pozostaje czekać, co też
z tego wyjdzie.

To jest kontynuacja Act of War który był jednym z bardziej udanych klonów C&C Generals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2014 o 16:02, Numenpl napisał:

To jest kontynuacja Act of War który był jednym z bardziej udanych klonów C&C Generals.

No raczej tak średnio... Dlatego zastanawia, co też z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że będzie to gra nieco wyższej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JESTT !!!!
Czekałem na taką grę !!! Po act of war z ciekawszych współczesnych strategii było "tylko" świetne World of Conflict oraz Wargame.
Ale żadna z tych dwóch gier nie była RTSem.

W końcu, po latach czekania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> JESTT !!!!
> Czekałem na taką grę !!! Po act of war z ciekawszych współczesnych strategii było "tylko"
> świetne World of Conflict oraz Wargame.
> Ale żadna z tych dwóch gier nie była RTSem.
>
> W końcu, po latach czekania !
ty chociaz wiesz co oznacza RTS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować