• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
MAD_G4M3R

Ściagane pliki

Pytanie

Mam pewien problem: zassałem z gram.pl dema Warhammer 40k Dawn of War i dodatku oba spakowane zip''em i przy próbie ich rozpakowania wyskakuje, że pliki są uszkodzone. Próbowałem WinRar''em i WinZip''em. Jeśli ktoś coś wiem prosiłbym o pomoc. Z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

26 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.10.2005 o 13:56, Half-Devil napisał:

Mam pewien problem: zassałem z gram.pl dema Warhammer 40k Dawn of War i dodatku oba spakowane zip''em i przy próbie ich
rozpakowania wyskakuje, że pliki są uszkodzone. Próbowałem WinRar''em i WinZip''em. Jeśli ktoś coś wiem prosiłbym o pomoc.
Z góry dzięki...


niestety pozostaje ci chyba ściągnąć plik jeszcze raz, czasami podczas sciąganie występują błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2005 o 14:09, Half-Devil napisał:

I tu jest problem bo zawsze jak ściągne coś jest tak samo i tylko z gram.pl



Najpierw opróżnij Temp internetowy a dopiero później ściagaj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2005 o 14:09, Half-Devil napisał:

I tu jest problem bo zawsze jak ściągne coś jest tak samo i tylko z gram.pl


A może masz uszkodzony Ram w PC. Czasem się ściągnie dobrze a czasem nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy demo Winter Asault zamieszczone na stronie CDP działa i warte jest ściągnięcia? bo mój internet nie działa należycie i ściąga z żałosną ( to mało powiedziane ) prędkością 11 kb\s a powinien z 256 kb\s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2005 o 14:53, Patryk R napisał:

ściąga z żałosną ( to mało powiedziane ) prędkością 11 kb\s a powinien z 256 kb\s

A jaką masz prędkośc internetu? Bo jeśli 256 to podziel na 8 i masz prędkość z jaką ściągają się pliki (czyli maks. 32). Ja mam 128 i ściągam z prędkością maksimum 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2005 o 15:06, Patryk R napisał:

Sorki mogłem się pomylić mój net to 256 a aby szybciej ściągać używam FlashGeta


czasem sciaganie z wykorzystaniem "dopalaczy" typu flasget, leechget, netants itp powoduje ze archiwa sa uszkodzone (wszystko zalezyod serwera z ktorego sciagasz)
sprubuj sciagnac wykorzystujac tylko 1 watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Albo sciagnij plik jak jest moło ludzi czyli godzinnach rannych lub wieczorami/w nocy to wtedy moze cos pomoc
ja kiedys miałem taki problem ze jak sciagałem jakies pliki z CDP popołudniu to zawsze mi wyskakiwał jakis bład a jak sciagałem rano lub wnocy to było git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2005 o 16:27, Patryk R napisał:

Czyli lepiej ściągać bez dopalaczy?


ogolnie lepiej z dopalaczami, ale czasem powoduje to problemy

jezeli masz problemy, to sciagnij bez (moze to pomoze)
albo zaznacz zeby sciagal tylko z 1 watkiem (zamiast np z 5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wg. mnie to servery CDP sa jakies dziwne... mam internet od 2 lat i od zawsze zassysam Flashgetem, i dotychczas "uszkodzone" byly moze ze 3 pliki (z powodu twardego resetu/odlaczenie zasilania podczas zassysania). A zassysam po pare razy jakis plik z ich servera i zawsze bledy CRC, podejrzewalem ze to archiwa na servie sa uszkodzone - ale czy firma z takim prestizem moglaby sobie na to pozwolic ???. No nie wspomne ze prawie nigdy nie dzialaja, co klikam w link to "nie mozna nawiazac polaczenia ble ble ble" szkoda slow.

Patryk R "Czyli lepiej ściągać bez dopalaczy?"

-nie bo dopalacze sa po to aby przyspieszac sciagnanie a nie je niszczyc... a jak server nie pozwala na wiele polaczen to bedziesz sciagal przez jedno polaczenie.

Mi osobiscie szkoda nerwow na ssanie z servera CDP przy moich 32kB/s i zassysam pliki z serverow zagraniczynch - o dziwo tam wyciagam FlashGetem zawsze 30/30 polaczen + max lacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A dlaczego czasem jak coś ściągam, to czasem nie jest to maksymalna prędkość, a czasem jest?? Mam 256mbit/s czyli powinno ściągać z 32 kb/s, a często jast 16. To zależy od servera czy co...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2005 o 21:15, fanfilmu.pl napisał:

A dlaczego czasem jak coś ściągam, to czasem nie jest to maksymalna prędkość, a czasem jest?? Mam 256mbit/s czyli powinno
ściągać z 32 kb/s, a często jast 16. To zależy od servera czy co...??


bo miedzy twoim laczem do netu (256kbit) a serwerami cdprojektu (???kbit) jest jeszcze cala masa kabli i kompow, ktore oprocz twoich danych przesylaja jeszcze dane milionow innych osob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może ktoś polecić jakiś dobry serwer z plikami. Fileplanet odpada nie mam zdrowia do tych gości, Gamespot tez co chwile przerywa, filefront odpada bo nie obsługuje wznawainia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować