• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
MAD_G4M3R

Ściagane pliki

Pytanie

Mam pewien problem: zassałem z gram.pl dema Warhammer 40k Dawn of War i dodatku oba spakowane zip''em i przy próbie ich rozpakowania wyskakuje, że pliki są uszkodzone. Próbowałem WinRar''em i WinZip''em. Jeśli ktoś coś wiem prosiłbym o pomoc. Z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

26 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.10.2005 o 17:43, Yasiu89 napisał:

Jak używać Flashgeta w Operze? Jak zainstalowałem to nie ściągało się nim tylko Operą. Trzeba jakiejś wtyczki?


Tak, np. FlashGot - sam uzywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 08:05, Half-Devil napisał:

Może ktoś polecić jakiś dobry serwer z plikami. Fileplanet odpada nie mam zdrowia do tych gości, Gamespot tez co chwile
przerywa, filefront odpada bo nie obsługuje wznawainia.



Ja ostatnio wszystkie demka itp ściągam z www.download.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 08:05, Half-Devil napisał:

Może ktoś polecić jakiś dobry serwer z plikami. Fileplanet odpada nie mam zdrowia do tych gości, Gamespot tez co chwile
przerywa, filefront odpada bo nie obsługuje wznawainia.


gamershell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jako, ze od jakiegos czasu juz nie sciagam raczej demek i filmikow z gier, wiec nie wiem jak teraz wyglada sytuacja z tym serwisem (wiem, ze wprowadzili czesc platnych serwerow, ale nadal jest tez kilka darmowych sprawujacych sie jeszcze calkiem niezle - 23 pazdz. sciagalem demko GTLegends z predkoscia 27KB, u mnie max to tak kolo 35KB), ale wczesniej sciagalem tylko stamtad rzeczy :). Demka mozna tez sciagac przez siec torrent. A teraz najwazniejsze. Link to:

http://www.3dgamers.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Do ściąganie demek gier - Tak jak polecił Volvox - Gamershell.com To zdecydowanie najlepszy serwis.
A co do programów i innych badziewi (czyli wszystkiego czego szukasz ^_^) użyj downlaod.com Ma system komentarzy. I zawszę sprawdzane antivirami.

Te 2 servisy są zdecydowanie najlepsze na świecie pod tym względem (bezpłatnym względem :P)

A jeżeli naprawdę zależy ci na szybkim transeferach i innych super special badziewiach - sign in on gamespot albo gamespy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki wszystkim za pomoc. Do niektórych rad się zastosowałem i zobaczymy co z tego wyniknie. Piwo dla dorosłych a porządna chmielowa orężada dla młodocianych ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować