Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja w sklepie gram.pl! Gry z serii LEGO w atrakcyjnych cenach na PC i konsole!

9 postów w tym temacie

Z której strony te ceny są atrakcyjne :o ? Już bardziej sie opłacało brać dwupaki w biedronie za 40 zł. A Lego Marvel to dopiero hit, pare miesięcy temu na steamie za 5ojro a na gmg 3,74funta.

Ciekawe czy kiedyś dożyjemy normalnych promocji w naszych sklepach, bo żeby człowiekowi bardziej opłacało sie kupowanie w euro czy funtach! niż w polskich złotówkach jest po prostu smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym zapytać jeżeli chodzi o nowe części czyli Marvel i Hobbit oraz Movie.. gdzie tu promocje? widocznie błąd macie w sklepi bo chyba sobie żarty robicie z tymi cenami. A ja myślałem że w sklepach są drogie te gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 14:26, Gregory_P napisał:

Z której strony te ceny są atrakcyjne :o ? Już bardziej sie opłacało brać dwupaki w biedronie
za 40 zł. A Lego Marvel to dopiero hit, pare miesięcy temu na steamie za 5ojro a na gmg
3,74funta.

Ciekawe czy kiedyś dożyjemy normalnych promocji w naszych sklepach, bo żeby człowiekowi
bardziej opłacało sie kupowanie w euro czy funtach! niż w polskich złotówkach jest po
prostu smutne :(

Tak samo jak w przypadku gta5;) ostatnio sprawdzałem gdzie kupić tanio na allegro po 145zł a na gramie 219zł jeszcze ten podpis dobra cenna hahahhaha:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować