Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

100 milionów grających w World of Tanks to dobra okazja do świętowania

28 postów w tym temacie

Eee... może coś źle zrozumiałem, ale jedynka i 6 zer to chyba nie jest sto milionów, tylko milion. Jedynka i OSIEM zer to sto milionów.

Pytanie też, ile z tych 100 milionów rzeczywiście gra, a ile to po prostu konta założone (jak moje), żeby zobaczyć, o co ten cały hałas, do których właściciel nigdy więcej nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na tak zacofaną technologicznie i prostacką gameplay''owo grę to wynik rzeczywiście imponujący... Ale raczej 100 baniek ludzi nie gra tylko tyle jest zarejestrowane sam już tej gry od dawna nie włączyłem a jak zobaczylem że w ostatnim patchu jest tylko 4 czołgi HD to ja nie wiem czy ktoś tam jeszcze pracuje czy wszyscy po prostu świętują... Krótko jeśli nie wprowadzą obsługi wielordzeniowców lub po prostu to spieprzą to już chyba nigdy tego nie odpalę... Dobrze że główne konto już dawno sprzedałem... PS jedynie czego mi żal to setek godzin straconych na tą gre... a jak ktoś sobie policzy ile czasu się traci przez oczekiwanie 30sek przed każdą bitwą x ilość bitew to jeszcze bardziej boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 18:27, Tarasada napisał:

Imponujący wynik, i chyba najpopularniejsza gra w dziejach cyfrowej rozrywki.

Pamiętaj że taka gra jak League of Legends istnieje na tym świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 19:08, Morrdin napisał:

Pamiętaj że taka gra jak League of Legends istnieje na tym świecie :P

Wiem, wiem ale i tak pod względem ilości aktywnych graczy nie przebija niestety WoT''a, za to przebija w ilości online w jednym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 19:41, Miastalman napisał:

Brzydka i niezoptymalizowana gra P2W może ma 100 mln zarejestrowanych kont, ale na pewno
nie ma 100 mln grających gracz.

Czemu w każdym temacie o WoT znajdzie się znaffca tematu który twierdzi że gra jest P2W. Skoro jest aż tak nie uczciwie to powiedz dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 19:42, Tomoya-kun napisał:

Czemu w każdym temacie o WoT znajdzie się znaffca tematu który twierdzi że gra jest P2W.
Skoro jest aż tak nie uczciwie to powiedz dlaczego?

P2W to może przesada . Sam niestety nie gram , ale z tego co slyszałem mikropłatności niestety nie są w tej grze tak opcjonalne jak np w LOL''u i czy Docie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 19:45, Morrdin napisał:

P2W to może przesada . Sam niestety nie gram , ale z tego co slyszałem mikropłatności
niestety nie są w tej grze tak opcjonalne jak np w LOL''u i czy Docie 2

Zasadniczo płacenie bardzo się przydaje ale nie jest konieczne. Da się wszystko osiągnąć bez premium czy prem tanków z czym że wtedy grind po prostu trwa dłużej jak i trzeba siedzieć sporo na V/VI tierze i zarabiać. Każdą inną rzecz da sie kupić za kredyty z gry (chyba że zmiana danych presonalnych załogi to opcja P2W)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadal nie zoptymalizowali gry i gra obsługuje tylko jedno jajko i 30 fps, to tragedia a nie mega produkcja :) Lubię czołgi i nawet bym może wrócił, gdyby nie fakt spaprania silnika gry. Bardziej od p2w nienawidzę lagów :P Skoro dużo ludzi w to gra, to muszą być prawdziwymi czołgistami, bo tolerują dużo złego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zasadniczo płacenie bardzo się przydaje ale nie jest konieczne. Da się wszystko osiągnąć
> bez premium czy prem tanków z czym że wtedy grind po prostu trwa dłużej jak i trzeba
> siedzieć sporo na V/VI tierze i zarabiać. Każdą inną rzecz da sie kupić za kredyty z
> gry (chyba że zmiana danych presonalnych załogi to opcja P2W)

No nie do końca wszystko są consumables, które można kupić tylko za gold ewentualnie dostać w eventach, ale przewaga jaką dają jest tak naprawdę marginalna. Fakt faktem najczęściej o P2W mówią ludzie, którzy nie grali i twierdzą, że można kupić czołg. Zapominają tylko o tym, że praktycznie wszystkie premium są z reguły gorsze niż ich odpowiedniki na tym samym poziomie. Można kupić kredyty, ale expa się nie kupi można co najwyżej przekonwertować z innych czołgów więc nie wiem w czym problem. Jedyne co daje zapłacenie to przyspieszenie grindu. Zgodzę się co do optymalizacji, bo mimo że teraz mam kompa, które pociągnie bez problemu na 60 klatkach to pamiętam, że na laptopie, który dawał radę z Bioshock Infinite na medium/high (zależnie od rozdzielczości), mogłem grać w WoT jedynie na minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut
Obecnie już wszystkie używki są za srebro, na przykład w większości maszyn używam automatycznych gaśnic, co prawda kosztują po 20k za sztukę ale warto. Obecnie jedynie można narzekać na to że w ramach wykańczania formy p2w gold ammo jest za srebro co powoduje że niektórzy spamują nim na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Consumables za złoto można również kupić za kredyty zdobywane w grze już od roku chyba...

Nie zmienia to faktu, że gra jest mozlonym grindem i prędzej czy później nakłoni do sięgnięcia po portfel, gdy dzięki dostawanej od czasu do czasu darmowej "premce" zobaczy się jak z owym kontem premium idzie wszystkoznacznie łatwiej...
Oczywiście nie ma to zadnego związku z tzw. P2W.
Tak jak i 100 milionów zarejestrowanych kont nie ma żadnego związku z liczbą czynnych graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 milionów ludzi marnujących swoje życia grając setkami godzin w to samo. Jezu, żeby chociaż ta gra była czymś jak cod czy bf. Ale nieee, to jedno wielkie oszustwo. Polecam lekturę książki "prawda o world of tanks". Niby jest płatna ale pewnie można odnaleźć na popularnym "gryzoniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na Xboxie, gra jest świetna do tak VI poziomu, później zaczyna niesamowicie irytować... Wrzuca Cię podstawowym Tygrysem do bitwy z IX poziomem, albo podstawowym JagdPanther II do walki przeciw E-100... Pociski rykoszetują mimo tego, że trafiają w dokładnie to samo miejsce, gdzie poprzednio zadały obrażenia... Mam teraz JagdPanther II na VIII poziomie, czasem po wygranej bitwie mam srebro na minusie :/ strasznie irytuje, ale gram cały czas, bo nie mam w co :P ale premium nie wykupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 20:46, piomink napisał:

100 milionów ludzi marnujących swoje życia grając setkami godzin w to samo. Jezu, żeby
chociaż ta gra była czymś jak cod czy bf.


Wyżej wspomniane gry to wyznacznik jakości? Co to się z tym światem nie porobiło. Tutaj przynajmniej nie płacisz za grę. Mają jeden punkt wspólny - świetnie wpasowują się w profil dzisiejszego gracza.

Żeby nie było, w WoT nie gram, nie grałem i grał nie bedę. Mojego pustego konta w tych wynikach nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 20:46, piomink napisał:

100 milionów ludzi marnujących swoje życia grając setkami godzin w to samo. Jezu, żeby
chociaż ta gra była czymś jak cod czy bf. Ale nieee, to jedno wielkie oszustwo. Polecam
lekturę książki "prawda o world of tanks". Niby jest płatna ale pewnie można odnaleźć
na popularnym "gryzoniu".

Zdjęcie dodane do postu podsumowuje wszystko co trzeba o samej treści książki oraz autorze. Zadziwia mnie że ludzie naprawdę wierzą w takie bzdury spiskowe. Chodź po forum ewidentnie widać że voyteh i jego inkwizycja są bożyszczami pomidorów którzy są w końcu świetni w tą grę tylko zły serb im nie pozwala grać jak by chcieli.

20140811220316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować