Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prototypowy kartridż niewydanej gry na eBay'u

40 postów w tym temacie

Troche pobuszowałem w sieci i znalazłem to:

http://www.nintendo.co.jp/n10/sw2000/itiran/n64/soft/e_delta/index.html
http://www.famitsu.com/game/daily/2000/m09/d27/sw04.html

Widocznie wcześniej już o tej grze było wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 18:28, Bambusek napisał:

Potrzeba by chyba super unkalnorzadkiego znaczka, zeby filatelista wyłożył na niego 1.5 tys
dolarów.


a to jest wlasnie ''super unkalnorzadka gra'' i jej cena rzadzi sie dokladnie takimi samymi zasadami jak rzadkich znaczkow. np The Penny Black wydany w 1840, osiaga cene $3500, a taki polski smaczek:
http://www.filatelistyka.org/pages/catalog/00001.html
kosztuje jedyne 4300zl.

sa ludzie ktorzy potrafia wydac pare kafli jednego dnia na zakupach na ciuchy czy cos podobnego, a jak ktos chce kupic co co ma wartosc kolekcjonerska za $1500 to od razu chory. ehhh... ciekawe co powiesz o kolekcjonerach sztuki - ci to sa dopiero ..... bo wydaja miliony za cos co jest nierzadko brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 18:28, Bambusek napisał:

Potrzeba by chyba super unkalnorzadkiego znaczka, zeby filatelista wyłożył na niego 1.5 tys dolarów.

Ten w takim razie jest superextrahiper unikalny:)
http://cgi.ebay.com/US-Stamps-110-30c-VF-MH-with-APS-Certificate_W0QQitemZ180005094394QQihZ008QQcategoryZ676QQrdZ1QQcm dZViewItem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 19:19, krzywan napisał:

Jak na N64 to trochę dziwny kształt ma ten cartridge, złącze jakby z boku ...


z boku? jest tam gdzie powinno byc. a ze cart jest wyzszy niz zwykle to inna sprawa. wersje developerskie na poczatku nie przypominaly tego co potem trafialo na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu u was takie zaskoczenie ceną ? Ja już od razu wiedziałem, że gra będzie fortunę warta jeśli to JEDYNY egzemplarz na całym świecie (tylko skąd go wziął). Nawet gdyby koleś nie ustalił ceny wywoławczej to i tak by pewnie jacyś maniacy podbili ją nawet wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie specjalnie kiedys podkosil tą grę, żeby poczekać aż do dziś :D Tacy to mają łeb, zaraz idę do sklepu skosić jakąś mało znaną grę i sprzedam ją ... za powiedzmy 40 lat, za "tylko" 10 kawałków xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-San: bzdura. wyjatkowosc tej gry polega na tym, ze nigdy nie zostala wydana, a nie na jej wieku. np czy doom ma jakakolwiek wartosc dzisiaj? nie. za friko mozna sciagnac go z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 20:11, Lion22 napisał:

aprawde ta gra jest warta tyle kasy?? Bo to troche dziwne!!


Heh widać, że nie ma w Tobie żyłki kolekcjonera;) A czy Tobie normalnym wydaje się wydawanie kilkunastu tysięcy złotych na kilka centymetrów kwadratowych papieru- piszę tutaj o znaczkach;) Gdybym ja teraz zarabiał tak jak niekótrzy kardiochirurdzy w Wielkiej Brytanii (30 tys. funtów miesięcznie) to odrazu bym brał ten cadrige. To musi być fajne uczucie grać w grę do której nikt inny nie ma szansy się dorwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, gdybym miał kasę to od razu bym licytował... Ale nie mam i muszę się zadowolić tym co mam:) Wbrew pozorom jest to doskonała inwestycja, gdyż z czasem kardridż będzie nabierał wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tam cena! zawsze się znajdzie jakiś kolekcjioner, który chce miec JEDYNE wydanie tej gry na swiecie...ciekawi mnie tylko skąd ten koleś to wziął...na pewno mu tego nie dali- to pewne;) ukradł??<-- wątpie...jeśli by mieli jakies gry wydawac trzymaliby to w tajemnicy czy cos takiego przed konkurencją, no a poza tym maja tam tyle systemow alarmowych ze ...bez komentarza.;p

PZdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że cartridge jest wart co najmniej tyle kasy, dla kolekcjonerów musi mieć przeogromną wartość. A w ogóle to chyba zrobię stronę o n64, którego zresztą jestem posiadaczem. Wyszło na tą konsolkę sporo miodnych gier, może ktoś was coś ma odsprzedać? POZDRAWIAM! (ngc_24@yahoo.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować