Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Ground Control I - Temat Ogólny

46 postów w tym temacie

W swoim czasie ta wspaniała niewątpliwie strategia czasu rzeczywistego była jednął z najlepiej wyglądających gier wogóle,od dłuższego czasu grę można ściągnąć za darmo i legalnie z FilePlanet!.Ja właśnie ją zasysam i chciałbym sie dowiedzieć co wy sądzicie o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 16:51, Probos napisał:

Moge zaryzykować stwierdzenie że jest to gra przełomowa ze względu na bardzo przyjemny system
dowodzenia oraz cieszącą oko grafike :)

Tak,jeszcze bardziej cieszy mnito,że gra jest obecnie całkowicie freeware,rzadko sie zdarza by taki hicior był darmowy do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatku jeśli komuś się spodoba, można zakupić część drugą ( z tego co słyszałem o niebo lepszą ) w XKX za 20 zł ! Cudo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie sie w to łupie.A grafika przerosła moje najszczersze oczekiwania!,jedynie cut-scenki wyglądają troche nie zabardzo pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jeszcze ktoś w tę gre?.Jeśli tak to prosze o pomoc!,utknąłem w misji "No win situation".Czy mógłby mi ktoś służyć jakimiś poradami dotyczącymi tej misji?.Najlepiej jakąś mini-solucją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:16, mikim napisał:

Dzisiaj skończyłem pobierać tę grę, ale na razie nie mogę Ci pomóc bo jestem dopiero w 2 misji
:P.


A więc powodzenia,ja utknąłem w 8 misji :D
Bądź tak dobry i gdy uda ci sie przez tą ósmą przebrnąć,napisz jakiś mini-poradnik do niej. (oczywiście gdy jeszcze mi do tego czasu nie uda sie jej przejść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:22, morthi napisał:

jak to pobierac? a skad ja pobierales ? nie ma jej przeciez na D2D ani na steamie....

Jedyne legalne miejsce do pobrania tej gry to FilePlanet:
http://www.fileplanet.com/156136/150000/fileinfo/Ground-Control-%5BFree-Game%5D

PS:Musisz być zarejestrowany na FilePlanet żeby móc to pobrać.Rejestracja jest w pełni darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:28, morthi napisał:

wielkie dzieki :) chetnie zobacze jak wygladala pierwsza czesc:) bo gralem tylko w GC 2


Lepiej się nie męczyć z FilePlanet, tylko poszukać gdzieś normalnego serwera np. ftp.games.saix.net. Po co sobie życie utrudniać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 16:51, Probos napisał:

Moge zaryzykować stwierdzenie że jest to gra przełomowa ze względu na bardzo przyjemny system
dowodzenia oraz cieszącą oko grafike :)


Hmmm przełomem bym tego nie nazwał. Rewolucja dokonała się dużo wcześniej, za sprawą Myth: The Fallen Lords. Właściwie w przypływie dobrego humoru uważam GC za Myth osadzone w przyszłości, podobieństwa są miejscami zaskakujące. Nawet strzelanie własnych jednostek w plecy jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jestem już w 7 misji :D. Ale już mi się nie chcę grać, także przypuszczam, że pomogę Ci dopiero jutro :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:21, kombesista napisał:

A więc powodzenia,ja utknąłem w 8 misji :D


Możesz napisać, o co chodzi w tej misji? Doszedłem do pewnego momentu w kampanii i mi się gra znudziła, ale to było jakiś czas temu i nie pamiętam rozkładu misji. Może pomogę. Ostatecznie poświęcę się i przejdę ósme zadanie jeszcze raz z dobroci serca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 22:25, Matteos napisał:

> A więc powodzenia,ja utknąłem w 8 misji :D

Możesz napisać, o co chodzi w tej misji? Doszedłem do pewnego momentu w kampanii i mi się gra
znudziła, ale to było jakiś czas temu i nie pamiętam rozkładu misji. Może pomogę. Ostatecznie
poświęcę się i przejdę ósme zadanie jeszcze raz z dobroci serca ;]


No, poprostu musimy bronić jakiejś bazy,mamy dość sporo wojsk i cztery działka automatyczne w samej bazie,w pewnym momencie otrzymujemy spore posiłki,ale po chwili dostają rozkaz odwrotu i zostajemy sami, a wrogów jest MROWIE.Atakują zaciekle z lądu i powietrza.Czasami komp atakuje z kilku stron równocześnie,baza leży w takiej jakby dolinie.Misja nazywa sie "No win situation".Bardzo adekwatny tytuł. :)
Więcej szczegółów zdam gdy sobie zagram jeszcze raz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha,już przynajmniej wiem o co chodzi!.Potem musimy sie ewakuować do wyznaczonej strefy wraz ze Ciężarówkami medycznymi,ale to nadal jest bardzo trudne po bitwie mam zazwyczaj za mało sił żeby je skutecznie konwojować,a gdy zostaną zniszczone to doskonale wszystkim znane "Mission Failed" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 22:25, Matteos napisał:

> A więc powodzenia,ja utknąłem w 8 misji :D

Możesz napisać, o co chodzi w tej misji? Doszedłem do pewnego momentu w kampanii i mi się gra
znudziła, ale to było jakiś czas temu i nie pamiętam rozkładu misji. Może pomogę. Ostatecznie
poświęcę się i przejdę ósme zadanie jeszcze raz z dobroci serca ;]

Napisz mi tylko jak skutecznie i bez zbyt wielkich strat przeprowadzić ten odwrót z bazy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować