Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: Trzy i pół minuty ze społecznościowym aspektem Forzy Horizon 2

10 postów w tym temacie

> Ciekawe czy znowu będzie taka krótka jak pierwszy Horizon.

Pierwsza część jak dla mnie nie jest aż taka krótka, dochodzi jeszcze multi i wyzwania. 2 ma być 3 razy większa i ponoć 700 wyzwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 21:41, Tom_pl napisał:

Pierwsza część jak dla mnie nie jest aż taka krótka

Przejście wszystkich wyścigów i wbicie 1. miejsca w rankingu singlowym zajęło mi 27 godzin. W poprzednich Forzach wymaksowanie singla zajmowało gdzieś z 300-400 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pierwsza część jak dla mnie nie jest aż taka krótka
> Przejście wszystkich wyścigów i wbicie 1. miejsca w rankingu singlowym zajęło mi 27 godzin.
> W poprzednich Forzach wymaksowanie singla zajmowało gdzieś z 300-400 godzin.

No tak tyle że poprzednich Forz Horizon nie było, tylko same forzy motorsport które faktycznie są na wiele więcej godzin zabawy, ale horizon jak dla mnie to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Pierwsza część jak dla mnie nie jest aż taka krótka
> > Przejście wszystkich wyścigów i wbicie 1. miejsca w rankingu singlowym zajęło mi
> 27 godzin.
> > W poprzednich Forzach wymaksowanie singla zajmowało gdzieś z 300-400 godzin.
>
> No tak tyle że poprzednich Forz Horizon nie było, tylko same forzy motorsport które faktycznie
> są na wiele więcej godzin zabawy, ale horizon jak dla mnie to inna bajka.

Dokładnie. Nie ma co porównywać Forzy Motorsport do Forzy Horizon - to dwie ZUPEŁNIE inne wyścigówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 11:34, Danio_100 napisał:

Dokładnie. Nie ma co porównywać Forzy Motorsport do Forzy Horizon - to dwie ZUPEŁNIE
inne wyścigówki.

Obie nazywają się Forza, więc od obu mam prawo oczekiwać tego, co do tej pory dostarczała seria Forza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować