Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of the Fallen - wymagania sprzętowe ujawnione

16 postów w tym temacie

W ogóle nie przejmuję się tymi wymaganiami. Pamiętam jak kilka miesięcy temu podano minimalne wymagania Wolfensteina The New Order, według których, mój laptop w ogóle nie powinien go uciągnąć. Tymczasem gra chodziła mi na średnio-wysokich detalach przy akompaniamencie w pełni zadowalającej ilości fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mogę spać spokojnie, może nie na najwyższych ale na średnich detalach mój lapek da radę. Co mnie w sumie cieszy bo jak by nie było mam go pół roku. Gra jeśli chodzi o grafikę z tego co pokazali jest na wysokim poziomie więc można było się spodziewać wymagającej grafiki, a czym była by grafika bez porządnego procesora:D Więc podsumowując, czekam na Lordsów i nie boję się o wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 20:07, lis_23 napisał:

Ja nie wierzę w tego I7,zwłaszcza,że karta graficzna z wymagań nie idzie w parze z tak
mocnym prockiem.

A co ma tutaj karta graficzna do procka? Procek może być używany do liczenia AI lub fizyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2014 o 20:17, Henrar napisał:

A co ma tutaj karta graficzna do procka? Procek może być używany do liczenia AI lub fizyki.


Któraś gra z rzędu wymaga I7 a finalnie dobrze działa na I5,więc teraz może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... bo nie po to system 64-bit ma możliwość obsłużenia więcej niż 4 GB RAM aby miał się dławić przy większym zamieszaniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wymagania na dzisiejsze czasy, coraz więcej gier ma minimum 6GB ramu itd, Jakoś mnie to nie przeraża a wręcz fascynuje że się rozwijaja, wymagania wysokie to i pordukt może być na wysoki połysk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce grać w najnowsze tytuły, to trzeba się niestety przygotować na spore wymagania. Skoro gra ma się prezentować przyzwoicie. Na razie się nie przejmuje, bo nie dawno wymieniłam sprzęt:) Mam nadzieję, że na jakiś czas mi starczy;) Niebawem się przekonamy jak Lordy śmigają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować